א.י.ל מעמידה לרשותכם מעקות מעוצבים למדרגות בסגנונות בלעדיים וייחודיים. למידע המלא אודות השפעת מראה המעקה על עיצוב הפנים היכנסו למאמר.

מעקות למדרגות- סגנונות ייחודיים לעיצוב מושלם של הבית

א.י.ל מעמידה לרשותכם מעקות מעוצבים למדרגות בסגנונות בלעדיים וייחודיים. ככלל, מעקות נועדו לספק לנו בטחון ולמנוע נפילות בעת עליה וירידה במדרגות, אך בשנים האחרונות למעקות יש אמירה עיצובית משל עצמם. בא.י.ל תמצאו מגוון סגנונות עיצוב מעקות למדרגות לבחירתכם: מעקות מעוצבים בעבודת נפחות, מעקות פנים, מעקות שהם מאחזי יד, מעקות בשילוב חומרים נוספים כזכוכית ועוד. השמיים הם הגבול בעיצובים המרהיבים והדקורטיביים, ורמת הגימור היא מן הגבוהות הקיימות בשוק.

אמירה בתחום העיצובי

כאמור, למעקות השפעה נרחבת לא רק באספקט הבטיחותי אלא גם באספקט העיצובי. כולנו מבינים שכשאנו מתקינים מעקה חדש בגרם מדרגות מרכזי בסלון, המראה שלו מקרין לכל רחבי הבית ולא מסתכם רק בחדר הספציפי ההוא. ממילא, יהיה עלינו לשקול היטב את החומר ממנו ייוצר המעקה שנשלב בכל אחד מגרמי המדרגות, וכיצד נתאים אותו למראה הכללי של הבית. חשוב להדגיש, שאת המעקה שנתקין בבית לא יהיה ניתן להסתיר, ובשל ההשפעה הרבה על העיצוב הכללי של הבית נצטרך לחשוב כיצד לשלבו בחלל בצורה האידיאלית. בנוסף כדאי לדעת, שגם אם לא נצליח בסופו של דבר למצוא מענה עיצובי הולם להעדפות האישיות שלנו, כמעט תמיד נוכל לתכנן ולהזמין מעקה מעוצב בהתאמה אישית.

מעקות פנים מעוצבים

מעקות מעוצבות מזמינים בא.י.ל

כיום, פשוט וקל מתמיד להזמין מעקה מתאים להעדפה האישית, כיוון שקיימים מגוון עיצובים אפשריים לבחירה עבור מעקות למדרגות. כך למשל, ניתן לשלב במעקה חומרים כמו זכוכית ועץ כך שיתאימו לאמירה העיצובית הכללית. אנו בא.י.ל משלבים במעקות שלנו מספר חומרים לפי בחירתכם, כדי לקלוע לסגנון העיצובי המועדף עליכם. מעקות בשילוב זכוכית יתאימו לבית בסגנון יוקרתי, מעקות בשילוב עץ יישרו קו עם סגנון עיצובי פשוט יותר וכן הלאה. ההבדלים הקטנים בעיצובים הם ההבדל בין מעקות סתמיים לבין מעקות עם אמירה עיצובית ייחודית.

במידה ואינכם בטוחים באיזה סוג מעקה לבחור ומאיזה חומר, ניתן להתייעץ עם מומחים שימליצו לכם על סוג החומר או על סוג מסוים של מעקות. המומחים של א.י.ל מייצרים מעקות כבר שנים, ויכולים לסייע לכם בבחירת החומרים ובהתאמת המעקות לחלל הבית שלכם.