מעקות חוץ מתגלים כשימושיים בכל אזור המצוי מחוץ לכותלי הבית כגון חצר, מרפסת,  חנייה או אפילו מחסן והשימוש בהם הוא נפוץ מאד. בחירה נכונה של מעקה חוץ משתלבת היטב במראה הכללי של המבנה ואף יכולה להוסיף יופי והוד לביתנו.

מעקות חוץ - לא רק לנוי

מעקה חוץ - בטיחות זה הכל !

יש המפחיתים מחשיבותו של מעקה החוץ בתהליך העיצוב של מראה הבית. אולם חשוב לזכור כי מעקות החוץ הינם הדבר הראשון שיראה כל מי שיבוא אל ביתנו. איכותם ועיצובם עשויים להיות חלק מהרושם הראשוני איתו יכנסו האורחים אל תוך הבית. עם זאת, על אף שעיצוב המעקה חשוב, הבטיחות שהוא מספק חשובה אף יותר. שכן זוהי המטרה שלשמה הותקן.

גם יפה וגם חזק

מעקות חוץ מתגלים כשימושיים בכל אזור המצוי מחוץ לכותלי הבית כגון חצר, מרפסת,  חנייה או אפילו מחסן והשימוש בהם הוא נפוץ מאד. בחירה נכונה של מעקה חוץ משתלבת היטב במראה הכללי של המבנה ואף יכולה להוסיף יופי והוד לביתנו. המעקות מספקים גם תחושת ביטחון, שכן הם מגנים על דיירי הבית מנפילות וחבלות מיותרות.

מעקות חוץ

תרומה נוספת שניתן להפיק מהם היא האפשרות להשתמש בהם על מנת להפריד בין איזורים שונים, למשל, אם ברצוננו לתחום שטח מסוים (לדוגמא, החנייה), או לחילופין להפריד בין שטח הבית שלנו לבין השטח הציבורי. שימוש זה הופך לרלוונטי במיוחד במידה ומדובר בסביבה שבה מסתובבים ילדים קטנים, ואנו רוצים להעניק להם את האפשרות לרוץ ולהשתולל בביטחה מבלי ליפול או לצאת מהשטח שבו מותר להם לשחק.

העובדה שהמעקה נועד לשרת תכלית מסוימת, לא אמורה לגרום לנו להתפשר על איכותו האסטתית, ועל כן מומלץ להשקיע בו מחשבה בנוגע לצורה והצבע שתהלום את מראה הבית ואת סביבתו.    

העבודה חשובה לא פחות מהמוצר

מעקות חוץ עשויים לעמוד בפני אתגרים שמעקות פנים לא מתמודדים איתם. בניגוד למעקות פנים, שנמצאים בסביבה מוגנת וסטרילית יחסית, מעקות החוץ עשויים להיות חשופים לתנאי אקלים משתנים- חום ולחות בקיץ, או קור וגשם בחורף. לכן בבואנו לבחור את את סוג מעקות החוץ, יש לבדוק שהחומר שממנו עשויים המעקות הינו חומר איכותי וחזק שעומד בתקנים הרלוונטים ויכול לשאת משקל מספק.

הקפדה על חומר איכותי שאינו נוטה להחליד תקטין הוצאות כלכליות על ענייני תחזוקה ושיפוץ בעתיד. את איכותו וחוזקו של המעקה מומלץ לבדוק לפני התקנתו. לאחר ההתקנה מומלץ לוודא כי המעקה הותקן כראוי, איכות ההתקנה חשובה לא פחות מאיכותו של החומר והיא הערבון לבטחונכם.

א.י.ל, נפחות מודרנית

אנחנו בא.י.ל מציעים לכם את כל סוגי הסורגים, גם המאתגרים ביותר, במגוון עיצובים ובמראה מודרני או עתיק. עבודת נפחות מקצועית ושירות התקנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. חייגו כעת ונציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם.

להזמנת מעקות חוץ לחצו כאן

להזמנות התקשרו: 0522-637298