שערים מברזל - פרקטיקה ואסתטיקה יחד

שערים מברזל

המבט הראשון הוא הרושם הראשון ולא רק במפגש בין בני אדם אלא גם במפגש עם בתים. העיצוב, החומר, הצבע, הסגנון של שער הבית נותנים את הטון ומעידים על אקסקלוסיביות הבית. שערים חייבים למלא שתי פונקציות הכרחיות: דקורטיביות ומעשיות (פרקטיות).
עמידות וחוזק שערים מברזל מקנים ביטחון.

שערי ברזל איכותיים

שערי ברזל איכותיים מהווים מקור לתחושת הגנה. כל משפחה בוחרת את הדרך שלה לשמור על בני ביתה ועל תכולת הבית. אחד מהכלים הברורים ליצירת מרחב מוגן ומוגדר כהלכה הם שערי ברזל הננעלים היטב. לרוב, עצם המראה הכבד של החומר כבר מעניק תחושה של בטחון. שערים יכולים להיות חשמליים וידניים, לבחירת הלקוח, ומותקנים על ידי החברה המתמחה בכך ובאחריותה.

היופי אינו בא על חשבון העמידות והחוסן

שערים מברזל נחשבים אינטנסיביים מתוקף החומר הכבד, אך אין הכרח כי המראה שלהם יורגש מחוספס וכבד באותה המידה. שער בית יכול להוות אלמנט אסתטי ולתת את הטאצ' הסופי של כל הגדר כולה. העיצוב חשוב ליצירת מראה אחיד ונקי המקרין מראה יוקרתי באופן חד משמעי. אנשי מקצוע מוסמכים יכולים להעניק מניסיונם העיצובי ולהציע מגוון הצעות היכולות להתאים לאופי הבית ולאופי הדיירים.

חשוב להתאים את השער לאופי המשפחה הן מסיבות פרקטיות והן מסיבות אסתטיות. לדוגמה, אם מדובר על בית בו מתגוררים ילדים קטנים אך עצמאיים, טוב יהיה אם יגיעו אל ידית השער והנעילה לא תהיה גבוהה מדי עבורם. באשר לאסתטיקה, משפחה הרוצה במראה עדין המשדר סולידיות לא תאהב עיצוב מאסיבי וגס, יפה ככל שיהיה.

"פתחו את השער, פתחוהו רחב"

שער כניסה רחב משדר שפע ומזמין ברכה ואושר. אולמות התצוגה מלאים בסוגי שערים. במידה ושער מסוים מצא חן מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע מוסמך כדי לוודא כי השער אכן מתאים לצרכי המשפחה, משתלב יפה במסגרת העיצוב הכללי של הבית ומתאים לגדר במידה וכבר קיימת. העיצוב האומנותי או המתוחכם, האלגנטי או השובב של שער הכניסה של הבית הוא בגדר חלום בר הגשמה ומהווה מעין כרטיס ביקור של המשפחה עם היכנסו של כל אורח.


צרו איתנו קשר עוד היום לעיצוב והתקנה של שער ברזל בצורה מקצועית ובטוחה. 

 0522-637298  02-5901742

חזרו לעמוד הבית