שערים לחצר ולגינה

שערים לחצר – להיכנס לעולם חדש ומיוחד!

הכניסה לבית היא הדבר הראשון שכל מבקר ואורח שבא בשערי הבית נתקל בו. שערים לבית יוצרים חלק גדול מהרושם הראשוני של הבית כולו ואם מגיעים לבית אנשים גם על רקע עסקי, החשיבות של שער לבית עולה שבעתיים. חברת א.י.ל שערים הינה חברת נפחות איכותית ויוקרתית המתמחה בייצור שערים מחומרים איכותיים בלבד ובעיצוב שיעניק לביתכם מלא אופי ויוקרה.

שערים – החומרים האפשריים:

ישנו מגוון רחב של חומרים שמהם ניתן לבנות שער לבית שיהיה איכותי, ייראה יפה וימלא את ייעודו. כיון שמניעת הכניסה לבית ממי שאיננו מורשה לכך איננו דווקא התפקיד העיקרי של שער לחצר, הרי לפיכך הופך השער לדבר שניתן להשקיע הרבה במראה שלו וברושם שהוא יוצר. חברת א.י.ל שערים מציעה לכם מגוון רחב של שערים לבית המיוצרים בהזמנה אישית מכל סוגי החומרים:
ברזל: הברזל הוא חומר נוח יחסית לעיצוב ולפיתוח של שערים חדשים ומעניינים ובידיהם של אנשים מנוסים יכול החומר להפוך לעבודת אמנות ממש. שער לגינה העשוי מברזל יוצר רושם ראשוני איכותי ומרמז מרגע הכניסה לחצר למה ניתן לצפות.
עץ: בניית שער לחצר העשוי מעץ איכותי היא אחת מהאופציות היותר פופולאריות ויכולה להוות כניסה מרשימה לבית. עיצוב נכון של שער מעץ יכול להשאיר רושם חזק מאד על כל באי הבית.
שערים מעורבים: חברת א.י.ל שערים מציעה ללקוחותיה גם מגוון רחב של שערים מעורבים מחומרים שונים. המדובר בשילוב שבין ברזל ועץ או ברזל, עץ וזכוכית שניתן להפיק מהם יצירות מופת של ממש ולנצל את מגוון היתרונות שמציע כל חומר. שער לגינה העשוי מברזל ומעץ יוכל להעניק לכם את השילוש הקדוש שמשלב בין הגנה, איכות ויופי.

אל תשכחו את הכניסה לבית

שערים הם הרבה יותר מאשר עוד פתחי כניסה לבית אלא הם מעניקים את הרושם ואת האופי לבית כולו, רושם שתורם להגברת הציפיות ומיצוי ההנאה מהביקור בבית. אנשי המקצוע של חברת א.י.ל שערים יתאימו עבורכם שער לבית שהוא יצירת אומנות בפני עצמה ויעניקו לכניסה שלכם את הכבוד הראוי לה.

ראו גם מעקות בסגנונות שונים למדרגות פנים או חוץ הבית.

 

 לקבלת ייעוץ בבחירת שערים לבית חייגו : 052-2637298