שערים חשמליים - מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים

 שערים חשמליים - מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים

 
הם הופכים את החיים להרבה יותר נוחים, הם מעצבים את הכניסה לבניין, למשרד, לבית או לקומפלקס המגורים ואף הופכים את הסביבה לבטוחה יותר, אלה הם השערים החשמליים כמובן.  למרות כל היתרונות החשובים הללו, שערים חשמליים יעמדו בייעודם רק אם הם יבחרו בקפידה תוך התאמה מלאה לצרכי העיצוב והתפקוד הצפויים מהם, כמו גם שהם יותקנו כהלכה וייוצרו מהחומרים הטובים ביותר. כיצד מבטיחים זאת?
להלן הדגשים שחשוב לבדוק לפני הרכישה:
 
תכונות החומר
 
גופם של שערים חשמליים עשוי להיות מיוצר ממגוון חומרים כגון עץ, פלסטיק ופולימרים סינטטיים אחרים אך הפופולארי מבניהם תמיד היה ותמיד יהיה הברזל. מדוע? מפני שלברזל תכונות בלתי ניתנות לתחליף של חוזק ועמידות לאורך שנים לרבות כנגד פגעי הטבע ופגיעות פיזיות. רצוי לבחור בשער ברזל בעל פרופיל עבה יחסית (לפחות 3 מ"מ) עם שכבת הגנה מפני חלודה. בכל מקרה יש לבחור בשערים בעלי תו תקן ישראלי בלבד.

גימור של שערים חשמליים

לגימור השערים השפעה מכרעת על יכולתם לשרת אתכם לפרק הזמן הארוך ביותר. גם שערים חשמליים מברזל מגלוון בעל פרופיל עבה של 6 מ"מ יקרסו תחת העומס במידה והגימורים לוקים בחסר. יש לשים תשומת לב יתרה על איכות הריתוכים וההברגות ולהימנע מרכישת שערים אשר עברו חיבור באמצעות דבקים או "פטנטים" מקוריים אחרים. חיבור שאינו נכון ואינו חזק דיו, מהווה את עקב האכילס של השער כולו.

 

מנוע חשמלי

בדומה לתהליך של תיקון תריסים חשמליים, המנוע החשמלי הוא הלב הפועם של השערים החשמליים. הוא נועד לעמוד במחזורי הרמה/הורדה/הסטה רבים מבלי להישחק או להתקלקל. לכן חשוב לרכוש שערים חשמליים איכותיים אשר כוללים מנועים ממותגים בעלי מוניטין ואשר מותאמים לצרכים שלכם ע"פ מידת השימוש הצפויה (בית פרטי לעומת כניסה לקומפלקס מגורים למשל) ומשקל מבנה השער. חשוב לבחור מנוע אשר יחס הדחיפה שלו לעומת ההספק גבוה, שכן אזי מדובר במונע חשמלי בעל יעילות גבוה. ככל שהמנוע החשמלי איכותי יותר, כך תקופת האחריות עליו תהיה ארוכה בהתאם.

שערי כנף, שערי הורדה, שערים נגררים ועוד, כל אלו הינם סוגים של שערים חשמליים אשר נבדלים זה מזה במנגנון הפתיחה והסגירה ולכן גם במרחב הפיזי שהם תופסים ומתאימים אליו. בקשו לקבל ייעוץ מפי מומחים איזה סוג של שער חשמלי מתאים לכם, לרבות עמידה בקריטריונים של אבטחה (אם נדרשים) וכמובן בעיצוב ובאסתטיקה.

 

 

 

צרו איתנו קשר עוד היום לעיצוב והתקנה של שערים בצורה מקצועית ובטוחה  
א.י.ל  עבודת נפחות מקצועית להזמנות:  0522-637298 /  02-5901742