סורגים לבית ולמרפסת

סורגים לבית – להרגיש חופשי כשמוגנים

יותר ויותר אזרחים מוצאים את עצמם משקיעים יותר מאמץ ויותר משאבים בניסיון להגן אל ביתם, על תכולת הבית ובעיקר על בני הבית מפני חדירה של אנשים או גורמים בלתי רצויים. יתרה מכך – חברות הביטוח דורשות כיום קיומם של סורגים לחלונות בבתים הממוקמים בקומות נמוכות או סורגים לבית בכלל כאשר מדובר בבתים צמודי קרקע.

רבים מקרב תושבי המדינה ואזרחיה אינם מבינים כלל כיצד אפשר לחיות כהלכה כשסורגים מקיפים את כל הבית. ההרגשה יכולה להיות כמו בסוג של כלא, ודרוש הרבה דמיון על מנת לגרום לאותם סורגים להיראות ולהרגיש כמו משהו אחר.

ואולם חברת א.י.ל חברת נפחות מתמחה בעבודות נפחות שונות, תעצב עבורכם סורגים וגם שערים במבחר גדול של צורות , גוונים וצבעים העשויים ביד אמן. תופתעו לגלות כיצד לעיתים העיצוב יכול להיות ההבדל שבין הרגשת חוסר נוחות להרגשת ביטחון מרגיעה.

 

אלו סוגי סורגים מציעה לכם חברת א.י.ל?

החברה מתמחה, כאמור, בייצור סורגים מעוצבים המתאימים בדיוק למבנה הדירה או הבית ומשלימים ומעניקים נופך אחר לעיצוב.

הגנה לחלונות: חברת א.י.ל מציעה לכם סוגים רבים של סורגים לחלונות היכולים להתאים לכל בית: סורגים קבועים לחלונות – משמע סורגים שאינם ניתנים להסרה או להזזה. סוג אחר שלהם ניתן להזזה, לפתיחה ולסגירה.

סורגים למרפסות: במיוחד בקומות נמוכות של בניינים משותפים או בבתים פרטיים נהוג להתקין סורגים עבור המרפסת, שלמען האמת מהווה פתח כניסה רחב מאד שעלול למשוך את עיניהם של טיפוסים שוחרי רע. שוב, החוזק הוא הדבר החשוב ביותר אבל כאן העיצוב הוא באמת גורם לא פחות חשוב.

סורגים לבית חייבים להיות עשויים מחומרים איכותיים וחזקים ולהיות מסוגלים להחזיק מעמד כנגד מאמצים רבים המופעלים עליהם. חברת א.י.ל תבנה עבורכם סורגים מעוצבים מהחומרים האיכותיים והעמידים ביותר שיש, שכאשר הם יקיפו את ביתכם אתם תוכלו לישון בשקט. השילוב שבין ניסיון, ידע וכישרון הוא המפתח של סורגים איכותיים שיעשו את עבודתם כהלכה. לחברת א.י.ל יש את כל החבילה.

לגלריית מעקות מעוצבים לחצו

צרו איתנו קשר עוד היום לעיצוב והתקנה של סורגים לבית בצורה מקצועית ובטוחה. 

0522-637298 / 02-5901742