מעקות מתכת בעבודת נפחות מקצועית, פגשו אותנו באולם התצוגה, ונשמח להראות לכם מעקות בסגנונות שונים ובעיצובים חדשניים.

0522-637298 / 02-5901742

מעקות

מעקות

 
מעקות לבית

מעקות נועדו לספק ביטחון בעלייה או ירידה במדרגות אבל לא רק.

בבתים של היום, מעקות משמשים גם כדי לייצר אמירה עיצובית או סגנונית בבית. מעקות היום עשויים ממבחר ענק של חומרים, ומיוצרים באמצעים שונים. מעקות מתכת הם הפופולריים ביותר בשל רמת הבטיחות הגבוהה שהם מציעים, אבל לא רק. חברת א.י.ל מתמחה בנפחות ומייצרת מעבר למעקות ברזל גם שערים בעיצובים מרהיבים ובסגנונות רבים. האלמנט הבטיחותי הוא רק חלק מהעבודה, ומחשבה רבה מושקעת כדי לייצר מעקות שיתאימו לקו של הבית ויעשירו את המראה החזותי שלו. מעקות איכותיים ומעוצבים מוסיפים סגנון ודומיננטיות לגרם המדרגות שלכם, לצד ביטחון גבוה ושקט נפשי.

 

מעקות חוץ לבית

לא רק למעקות פנים יש השפעה על עיצוב הבית - גם למעקות חוץ, במיוחד בבתים, אשר אל דלת הכניסה שלהם מובילות מדרגות. עיצוב המדרגות מחוץ לבית יוצר עוד טרם הדריכה על סף דלתו תחושה חמימה וביתית, תחושה שאתם עתידים להיכנס לבית מסודר, מסוגנן, מעוצב בקפידה. ניתן, כמובן, ליצור דגם אחיד למעקות הפנימיים והחיצוניים אולם ניתן גם לייחד לכל מתחם מעקות שונות המאפיינות אותו.

חברת א.י.ל מתמחה בייצור ובהתקנת מעקות מכל סוג. אם יש לכם ספקות או אם אין לכם כל מושג על אודות סוג המעקות המיטבי - נציג שירות של החברה ישמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי.

חשוב לדעת, כי בעוד המעקות החיצוניות חשופות מעצם מיקומם להשפעות מזג האוויר ולכן חשוב שהם ייוצרו מחומר עמיד וחזק, במעקות פנים ניתן לבחור בכל חומר שמוצא חן בעינכם ואף לשלב בין חומרים שונים, ובלבד שיהיה חזק ויציב מספיק.

פנו אלינו עוד היום ונציג החברה ישמח להזמין אתכם להתרשמות מקרוב באולם התצוגה שלנו.
0522-637298  /  02-5901742