נפח מקצועי ידע לעבד את הברזל בעודו חם למגוון עיצובים שונים וליצור מוצרים איכותיים ממגוון סוגים. בעבודת נפחות מתמחים בתהליך שמטרתו לייצר מסוגי מתכות שונות מוצרים כמו פרזולים, שערים, דלתות, מעקות, סורגים וריהוט מיוחד ברמות גימור גבוהות ובשילובים שונים.

Blacksmithing

עבודת נפחות – מהי? אילו מוצרים מיוצרים בעבודת נפחות?

עבודת נפחות (Blacksmithing) הנה מקצוע עתיק יומין, היא נחשבת כעבודת עיצוב ואמנות בברזל ובעזרתה ניתן לייצר מוצרים שונים ככל הבא ליד וכיד הדמיון. נפח מקצועי ידע לעבד את הברזל בעודו חם למגוון עיצובים שונים וליצור מוצרים איכותיים ממגוון סוגים. בעבודת נפחות מתמחים בתהליך שמטרתו לייצר מסוגי מתכות שונות מוצרים כמו פרזולים, שערים, דלתות, מעקות, סורגים וריהוט מיוחד ברמות גימור גבוהות ובשילובים שונים.
 
Blacksmithing | נפחות

עבודת נפחות – המוצרים השונים

שערים - ייצור שערים בעבודת ברזל מאפשר את פיתוחם של עיצובים שונים המתאימים לכל סגנון ולכל חלל. יתרונם של שערי הברזל הוא בכך שהם עמידים ומבטחים את הבית באופן מרבי. שערי הברזל מגיעים במנגנוני הפעלה שונים וניתן לרכוש שערי ברזל בעלי פתיחה ידנית ולעומתם, שערי ברזל חשמליים.
 
סורגים – סורגי ברזל מגיעים במבחר סגנונות ומלבד בטיחות בפני פריצות ונפילות, הם מעניקים לחלל אמרה עיצובית. הסורגים מגיעים במבחר עיצובים, מיוצרים על ידי מיטב החומרים ומאופיינים ברמת גימור בלתי מתפשרת – אפילו כמו תחרה על הזגוגית התואמת לסגנון הבית.
 
פרזולים ואביזרים נלווים – פרזולים ואביזרים נלווים הם הנגיעה הסופית של כל מוצר ועל כן מכתיבים את האופי שלו. למעשה על ידי הוספת פרזולים ניתן להעשיר את הרהיט באמצעות "טוויסט עיצובי" המשפר אותו באופן משמעותי.
 
מדרגות ומעקות – ישנה חשיבות רבה להשתלבות המדרגות בחלל הבית ועל ידי עבודת נפחות ניתן לעצב מדרגות בדגמים שונים שישתלבו בחלל הבית באופן כמה שיותר טבעי. כמובן שלמדרגות כדאי להוסיף מעקה בטיחות איכותי.
 

א.י.ל – 25 שנים של נפחות מקצועית

חברת א.י.ל היא חברת נפחות מקצועית המעניקה עבודות נפחות למגוון לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד ומציעה פתרונות מקוריים, יצירתיים ואיכותיים שישמשו אתכם לכל צורך ולכל מטרה. כדי להתרשם ממגוון עבודות הנפחות של הצוות המקצועי שלנו דפדפו באתר א.י.ל. נפחות או הגיעו לאולם התצוגה הממוקם ברח' חרובית 25  מישור אדומים.
 
אם אתם מחפשים מידע נוסף בנושא נפחות או שהתרשמתם ממוצרינו והנכם מעוניינים להתייעץ איתנו - צרו קשר בטלפון 0522-637298 עוד היום – אנשי המקצוע שלנו ישמחו לסייע לכם לבצע את הבחירה הנכונה עבורכם!