מחפשים שער לבית ולא יודעים מה היתרונות של שער חשמלי אל מול שער מברזל? כנסו לקריאה.                                                        

 

שערים לבית – מברזל או שערים חשמליים?

 שערים לבית – מברזל או שערים חשמליים 

מיגון והגנה לבית לא חייבים להיראות כמו מבצר. ניתן להתקין שער בכניסה לבית שיהיה מעוצב, מאיר פנים ואפילו מזמין, ויחד עם זאת, נעול ומאפשר ביטחון מירבי. חברת א.י.ל היא חברת נפחות המתמחה בייצור ועיצוב שערים (כולל שערים חשמליים) - כמו גם מעקות, גדרות, אלמנטים מפרזול ורהיטים שונים אשר כולם עשויים ברזל.

צורך בביטחון והגנה

אחד מהצרכים הבסיסיים של אדם הם תחושת ביטחון והגנה. על מנת לאפשר מיגון לבית חשוב להתקין שער בכניסה לחצר הבית וכן בכניסה לחנייה. שערים לבית מהווים גורם הרתעה וגם הגנה בפועל, בפני פריצה או כניסה לא רצויה של אנשים לשטח הפרטי של בעל הבית. בכך מתאפשר ביטחון הדיירים בבית. התקנת שער ברזל לבית מקנה את הביטחון וההגנה הטובים והחזקים ביותר ומקשה על הכניסה של זרים לשטח החצר והבית. כמו כן, שערים חשמליים לבית או לחנייה, מהווה מיגון נוסף וכן מקלה על בעל הבית את הכניסה והיציאה מהחנייה (פתיחת השער באמצעות שלט או קריאה אוטומטית של מספר הרכב, מבלי הצורך לצאת מהרכב, ולפתוח ולסגור ידנית את שער החנייה). 

לגלריית שערים לבית לחץ

שערים מעוצבים

הצורך בהגנה וביטחון לא חייב לבוא על חשבון הצורך ביופי והרמוניה. גם השער הכי מאובטח וכבד יכול להיות מעוצב בצורה שתרשים את המתבוננים בו ותשתלב היטב בעיצוב של הבית והחצר. שערי ברזל יכולים להיות מעוצבים במגוון צורות, פיתוחים ואפילו צבעים, ויחד עם זאת, להיות מאובטחים וחזקים דיו כדי למנוע כניסת זרים. ניתן להזמין גם שערים חשמליים במגוון עיצובים ודגמים כך שיתאימו בדיוק למה שאתם מחפשים ולצרכים שאתם מעוניינים למלא בעזרתם.

בחירת שערים איכותיים מחברה מקצועית ומנוסה

כאשר מעוניינים להתקין שערים לבית, בין אם מדובר בשערי ברזל או בשערים חשמליים, חשוב לבחור בחברה מקצועית העוסקת בתחום, אשקר מעניקה הן שירות מקצועי ואדיב, והן מוצרים איכותיים ועמידים לאורך זמן, וכמובן – כאלה שמוכחים כאמצעי מיגון יעילים וטובים.

חברת א.י.ל מתמחה, כאמור, בייצור ועיצוב שערים מברזל עבור כל מטרה, תוך הקפדה על מקצועיות בלתי מתפשרת ואיכות חומרים ומוצרים ברמה הגבוהה ביותר. אנשי המקצוע שלנו הם מהמובילים בתחומם, הן העוסקים בעיצוב והן העוסקים בייצור השערים, ואנו משתמשים בציוד מתקדם ומשוכלל לייצור והתקנת השערים. אם אתם מחפשים רכישת והתקנת שערים לבית, פנו אלינו בהקדם כדי להתרשם ממגוון העיצובים, אפשרויות המיגון והמחירים המשתלמים שלנו.

צרו איתנו קשר עוד היום לעיצוב והתקנה של שערים חשמליים/שערים מברזל להגנת הכניסה לבית. 

 0522-637298  02-5901742