התקנת מעקות פנים למדרגות הבית היא לא רק אלמנט בטיחותי נדרש וחיוני אלא גם אלמנט עיצובי, המשווה לבית חזות יוקרתית ומהודרת. על מנת לוודא כי הבחירה שלכם תיעשה באופן מושכל ותשלב את האיכות והבטיחות עם הנוי והיופי.

שערים וסורגים לבית

עבודות ברזל מקצועיות - שערים, סורגים, מעקות - ועוד

לאורך שנים רבות תחום הנפחות התמקד בבניית פריטים כבדים וגדולים לבית ולגן בדרך כלל פריטי הגנה. כיום התפתחות הטכנולוגיה מאפשרת ליצור פריטים קטנים יותר לעיצוב פנים כמו למשל מסגרות לתמונות, שידות, ספריות, מדפים, פסלים, מעקות ופריטים רבים אחרים. עיצוב הברזל יוצר ללא ספק פריטים מרשימים יותר דבר זה מתבטא גם ביצירת פריטי הגנה כמו למשל שערים.

שערים

שערים מעוצבים העשויים ממתכת הברזל מוסיפים רבות לחזות הבית. בניית שערים ממתכת הברזל מתבצעת כיוון שמתכת הברזל נחשבת לחזקה מבין המתכות האחרות. מתכת הברזל משמשת אותנו רבות בתחומים רבים ויש לה תפקיד חשוב גם בתעשייה. מעבר לשערים המגינים על כניסת הבית יש גם את הסורגים המגינים על חלונות הבית.

הגנה על חלונות הבית

עיצוב מקצועי של סורגים לחלונות מוסיף רבות לחזות הבית ולכן חשוב להשקיע גם בעיצובם של הסורגים על מנת שהמבנה לא יראה כמו מתקן כליאה. ככל שהסורגים עבים יותר כך ההגנה שהם מספקים טובה יותר. הסורגים מגינים על חלונות הבית מפני כניסת זרים ובנוסף מונעים מדיירי הבית נפילה כלפי חוץ.

פתרונות ברזל

רקע על נפחות באופן כללי: תחום הנפחות התפתח רבות במהלך השנים האחרונות וכיום ניתן לקבל מגוון רחב של פתרונות ברזל לסוגיות שונות. לקוחות רבים מעוניינים בפתרונות ברזל כיוון שהם מודעים לכך שמתכת הברזל נחשבת לחזקה מבין כל המתכות. ניתן לשלב עבודות ברזל עם סוגי עבודות אחרות כמו עבודות עץ, אלומיניום וחרסינה. מתכת הברזל נוטה להחליד בקלות ולכן יש צורך לצפות אותה בצורות שונות על מנת למנוע זאת.

בניית מבנים

לברזל תפקיד חשוב מאוד גם בתמיכה בבניית מבנים גדולים שבאה לידי ביטוי בהרכבת מוטות תמיכה לקירות הבית. חשיבותו של הברזל באה לידי ביטוי גם בתעשייה הצבאית ויוצרת פריטים רבים ממתכת הברזל. תחום הבנייה ממתכת הברזל ממשיך להתפתח וליצור פריטים רבים לרווחת הצרכן.