החלטתם גם אתם להעניק טאץ' עיצובי חדש לבית שלכם ולהפוך אותו לעדכני וכזה הפועם בו קצב חדשני ומרענן? הגדירו לעצמכם תקציב מסודר, החליטו אילו חדרים בבית שלכם תרצו לעצב מחדש כעת וצאו לדרך.

שיפוץ חידוש ושדרוג הבית

בכל בוקר ובכל ערב אתם נפגשים עם בני המשפחה שלכם באותו המקום: הבית שלכם. אם יש מקום שיש לכם מוטיבציה להשקיע בו ולהפוך אותו למקום טוב יותר ויפה יותר, הרי שהוא חלקת האלוהים שלכם. אם פעם היה נדמה כי הזמן הנכון לשיפוץ ולשדרוג הבית הוא רק לפני החגים או במעמד על מעבר לדירה חדשה, הרי שכיום רבים מעניקים תשומת לב לבית הפרטי שלהם בכל עת.

החלטתם גם אתם להעניק טאץ' עיצובי חדש לבית שלכם ולהפוך אותו לעדכני וכזה הפועם בו קצב חדשני ומרענן? הגדירו לעצמכם תקציב מסודר, החליטו אילו חדרים בבית שלכם תרצו לעצב מחדש כעת וצאו לדרך. ההשקעה שלכם לטווח הארוך מתחילה עכשיו! איך עושים זאת? לרשותכם אינספור דרכים.

מארחים את היקרים לכם על הצד הטוב ביותר

אחד החדרים הפופולאריים ביותר שאותם רבים מעצבים תחילה, הרי שהוא חדר הסלון. האמת היא כי אין זה מפתיע כלל כי חלל זה עולה שוב ושוב, וזאת מאחר ומדובר על חלל מרכזי בבית שלכם בו אתם מארחים את היקרים לכם, ובעיקר חולקים רגעים יפים עם בני המשפחה שלכם. מצד אחד, תוכלו לשדרג את הסלון שלכם מא' ועד ת' עם מערכות הושבה חדשות, ריהוט חדש ושטיח חדש, אך גם תוכלו לרענן את הסלון שלכם עם יצירת אומנות חדשה, תמונות חדשות או וילונות.

משהו חדש מתבשל במטבח שלכם...

מה דעתכם על שיפוץ מטבחים? אם יש חלל בבית שלכם שאתם מבקרים בו לא מעט בכלל הוא המטבח שלכם. אם פעם המטבח היה תחנת ביניים שעוברים בה בעיקר לטובת הצצה במקרר, הרי שכיום רבים אלו שאוהבים לרקוח מטעמים לבני משפחתם במטבח ולהפוך את מלאכת הבישול לחוויה מלכדת ושמחה. אז רכישה של כלי מטבח חדשים היא דרך מצוינת לרענן את האווירה והחוויה שלכם במטבח, אך כשזה מגיע לעיצוב- הרי שצריך להשקיע קצת יותר.

בתהליך שיפוץ מטבחים לא תמיד תצטרכו לפרק את כל המטבח שלכם ולתכנן אחד חדש, אלא לעתים תוכלו להסתפק רק בעבודה של החלפת דלתות מטבח. לעתים התשתית הקיימת נפלאה ומה שמונע מכם ליהנות מהמטבח שלכם הוא הנראות שלו. על כן, החלפת דלתות למטבח גם בחלקון העליון וגם בחלקו התחתון, יכולה להעניק לכם את הטון העיצובי החדש לו אתם כמהים. בעת שתתמקדו רק בפאן העיצובי, לא רק שתחסכו מעצמכם עבודה נרחבת בבית אלא גם תיהנו מחיסכון כספי רב.

שיפוץ הבית בשילוב עבודות נפחות קצועיות

עולים הכי גבוה שאפשר עם עבודות השיפוץ והעיצוב

דרך נפלאה לעצב את הבית שלכם היא גם באמצעות עבודת נפחות. יש לכם מדרגות בבית המובילות אתכם אל הקומה העליונה? מעקה הבטיחות שלכם המבוסס על עבודת נפחות, יכול להעניק נראות יוקרתית וקלאסית שתקרין על כל הבית שלכם. דומה הדבר עם שער הכניסה אל הבית שלכם, שכיום, יותר מאי פעם, יכול להיות מעוצב על פי חזון העיצוב שלכם ויד יצירתית של נפח מקצועי.