מה שיכול לענות לכם על הצורך בשער מעוצב לבית או במתן פתרון לקירוי והצללה, הוא כמובן השימוש בחומר האלומיניום, איתו ניתן להשיג עיצוב יוקרתי ומשגע.

שימוש באלומיניום לפרגולות ושערים

מה שיכול לענות לכם על הצורך בשער מעוצב לבית או במתן פתרון לקירוי והצללה, הוא כמובן השימוש בחומר האלומיניום, איתו ניתן להשיג עיצוב יוקרתי ומשגע, הן לשער בבית והן לפרגולה שלכם. אז מאיפה מתחילים? למי פונים? ואיך מתבצע התהליך?

 

על אפשרויות העיצוב של שערים ופרגולות מאלומיניום

שערים לבית כפרי

לא כל חברה מייצרת שערים מאלומיניום. כיום, ניתן לייצר שערים ממגוון סוגים של חומרים בהם, ברזל, פלסטיק, עץ, מתכות שונות ועוד. ההעדפה היא לבחור בכזו המייצרת מאלומיניום, משום היתרונות הרבים שיש בחומר המדהים הזה, בהם החוזק, הקלות וכמובן בזכות העובדה שהוא אינו מחליד או דליק. יתרה מזאת, בהשוואה לחומרים אחרים, ניחן גם האלומיניום בתחזוקה מינימאלית, מה שמסייע לו להחזיק ללא בעיה למשך שנים רבות.

כך גם לגבי פרגולות העשויות מאלומיניום, המגיעות במבחר של סגנונות ודוגמאות. אלו יכולות להיות חשמליות ויוקרתיות, המספקות פתרון קירוי והצללה מעולה גם לבתים פרטים וגם לאזורי חוץ שונים של עסקים, חברות ומסעדות. הפרגולות, בהתאם לצורך והעיצוב הנבחר, יכולות להגיע עם יריעת שמשונית  PVC (המאופיינת בעמידות במים ובשמש) או בשילוב עם חומרים אחרים כגון, זכוכית עם אלומיניום, במבוק עם אלומיניום ועוד תצורות שונות. בפרגולות האלומיניום, ניתן לשלב גם גופי תאורה, מערכות קירור, מערכות סולאריות ועוד.

אז איך לבחור חברה מקצועית לרכישת פרגולות ושערים

לפני הכל, לא חשוב אם בחרתם להשקיע בפרגולה ושער מאלומיניום או מכל חומר אחר, מומלץ להגיע פיזית אל אולם התצוגה של החברה ולראות דוגמאות של העבודות והעיצובים שלה. במידה ואין אולם תצוגה, כדאי לבקש מנציגי החברה שיקחו אתכם ללקוחות אצלם בוצעה העבודה. מראה ראשוני הוא חשוב מאוד וכך תדעו האם החברה באמת מקצועית ובעלת ניסיון בתחום.

לאחר שהתרשמתם, מומלץ לבצע סקר שוק לגבי המחיר. קחו הצעות מחיר ממספר חברות וכך תוכלו להעריך את המחיר האמיתי שתצטרכו לשלם על הפרגולה או השער. בידקו גם המלצות על החברות באינטרנט ובקשו לשוחח עם לקוחות. כך תגלו יותר על אמינות החברה והאם השירות שהיא מספקת הוא אכן טוב.

סיימתם את כל הבדיקות בהצלחה? הגיע הזמן לפגישת סיכום רצינית עם נציגי החברה, בה תצטרכו לבחור את החומר, העיצוב והגודל המתאים עבורכם. אל תתביישו להתייעץ עם נציגי החברה והביאו גם שרטוט חיצוני של הבית, כך תוכלו לדמיין כיצד ישתלבו הפרגולה או השער שבחרתם. לפני סגירת הסכם עבודה עם החברה, בידקו מה יהיה זמן ומשך ההתקנה ותדאגו שאכן החברה עומדת בכל התנאים המצוינים בהסכם ביניכם.