א.י.ל מתמחה בייצור, עיצוב והתקנת סורגים מעוצבים מעל 25 שנה. אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם ממגוון סורגים בסגנונות עיצוב ייחודיים באולם התצוגה שלנו במישור אדומים. למידע וסגנונות היכנסו למאמר.

סוגי סורגים לעיצוב הבית

א.י.ל מתמחה בייצור, עיצוב והתקנת סורגים מעוצבים מעל 25 שנה. אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם ממגוון סורגים בסגנונות עיצוב ייחודיים באולם התצוגה שלנו במישור אדומים.

סורגים נתפסים אצל רובנו כחלק אינטגרלי ממערך המיגון לאבטחת הבית או בית העסק. לרוב נעזרים בסורגים כאמצעי הגנה מפני חדירת גנבים או פורצים אל טריטוריית הבית/העסק, או כאלמנט בטיחותי - למניעת נפילות קטינים מאדן החלון. אולם, בשנים האחרונות משווקים מגוון סורגים בעיצובים דקורטיביים, המשתלבים באופן הרמוני עם עיצוב הבית. בכתבה הנוכחית נפרט על סגנונות סורגים מעוצבים, ונבדוק כיצד ניתן להתאימם לחלונות הבית.

סורגים מתקפלים

סגנונות סורגים דקורטיביים

עד היום, הסורגים הנפוצים ביותר בשימוש שייעודם העיקרי היה אבטחת המבנה, היו מאופיינים בעיצוב כבד במיוחד, מינימליסטי ופונקציונלי. סורגים אלו התאימו באופן מושלם לתכליתם- הסורגים הכבדים והצפופים העשויים פלדה או מתכת, לא אפשרו חדירת גורמים לא רצויים אל הבית, והגנו על יושביו באופן מושלם. עם זאת, לא תמיד התמזגו סורגים אלו עם עיצוב הבית, ולעיתים החשיכו את החדר וחסמו את קרני השמש.

סורגים עם בליטת בטון

 

בשנים האחרונות, החלו לשווק כמה סוגים של סורגים דקורטיביים, המשתלבים עם מראה הבית מחד, ומספקים הגנה ובטחון מפני פריצות ונפילות מאידך. להלן סגנונות העיצוב העיקריים:

 

  • סורגים ישרים- סורגים אלו מותאמים לקו הקיר החיצוני של המבנה, ומשתלבים עם הקו החזותי של חלון הבית. סורגים אלו מתאימים ללקוחות שלא חפצים בסורגים בעלי עיטורים דקורטיביים, ומעוניינים בעיצוב קלאסי ונקי לחלונות הבית
  • סורגים עם בליטת "בטן"- הסורגים הנפוצים ביותר במבנים בישראל. סורגים אלו מגיעים במגוון סגנונות ועיצובים דקורטיביים, ומראם התפוח מתמזג עם השטח החיצוני של החלון, ומונע נפילות.
  • סורגים מתקפלים- סורגים אלו מתפקדים כסורגים מודולריים, וניתנים להזזה, לפתיחה ולסגירה. סורגים מסוג זה פחות מתאימים לחלונות הבית, ומשתלבים היטב ביציאה לגינות או מרפסות בבתים פרטיים.

סורג ישר המותאם לקו החיצוני של המבנה               

סורגים אלו מאופיינים בעיצובם הקליל, והופכים את הסגירה ליפה ו"רכה" יותר במראה שלה.

פתרונות יצירתיים לכל בית!

על מנת להתאים את הסורג לחלון הבית, אנו בא.י.ל מעמידים לרשותכם מגוון סגנונות של סורגים בעיצובים דקורטיביים. אינכם חייבים להתקין את הסורגים על החלון, תוכלו להתקינם ליד כל פתח בביתכם שברצונכם למגן ולעצב. כל פתח בביתכם, בין אם מדובר בחלון, וויטרינה לבית או לחנות, ימוגן היטב באופן שהמיגון לא יפגע בפונקציונאליות. למשל, אם ברצונכם להעמיד עציצים בפתח החלון כפי שעושים אנשים רבים, נייצר עבורכם סורגי בטן שאינם צמודים לחלון. או לחילופין, אם ברצונכם ליצור יציאה חופשית לגינה או למרפסת, נתקין עבורכם סורגים מודולריים ומעוצבים, הניתנים להזזה מלאה. לכל בית ולכל צורך, אנו בא.י.ל משקיעים מאמצים למציאת הפתרון המתאים ביותר.

אם גם אתם מעוניינים בסורגים מעוצבים, בהתאמה מושלמת לביתכם או לבית העסק, אתם מוזמנים לפנות אלינו.