א.י.ל. מציעה שילובי עיצוב ייחודיים בעבודת פרזול מקורית, המשתלבת היטב עם שערים, גדרות, פתחים במקומות שונים בביתכם ועוד. למידע על שילוב פרזול ושערים עם עיצוב הגינה היכנסו.

שילוב עיצובי של פרזול ברחבי גינת הבית

הפרזול הוא המוטיב המעניק את הטאצ' המיוחד לכל שער, גדר או חלון. פרזול הוא למעשה, עיצוב ייחודי של ברזל או מתכת באמצעות חימום והכאה בעבודה מקצועית ויסודית היוצרת מראה מקורי לכל אלמנט ברחבי החלל, בבית או בגינה.

בניית בית פרטי עם גינה סביב אינו עניין של מה בכך. השקענו כספים ומחשבה, ויש לשקול הוספת פריטים ואלמנטים ייחודיים שישתלבו היטב במראה היוקרתי שבחרנו. אחד החלקים המשמעותיים במראה הגינה או כניסת הבית הוא פריטי המתכת והברזל שבו, וכשהם מעוצבים היטב בסגנון יוקרתי ומוקפד, כל החלל מקבל מראה אחר.

א.י.ל. מציעה שילובי עיצוב ייחודיים בעבודת פרזול מקורית, המשתלבת היטב עם שערים, גדרות, פתחים במקומות שונים בביתכם ועוד. תוכלו לבחור פרזולים בכל סגנון אומנותי שיעלה על דעתכם: אנו מאפשרים להוסיף צורות גיאומטריות, עגולות, מלבניות, ריבועיות, בצבעים שונים ובשילוב חומרים שונים. בתיק העבודות שלנו תוכלו לצפות במגוון רחב של דוגמאות לפרזולים מקוריים שביצענו עבור לקוחותינו, שיצרו עבורם מראה חלל יוקרתי וייחודי שטרם נראה כמוהו.

שערים מעוצבים א.י.ל

שער זול או יצירת אומנות מיוחדת?

עולם העיצוב לא מפסיק להפתיע עם חידושים מקוריים, וכל בעל בית פרטי שואף לנצל את מגוון היתרונות על מנת לעצב מחדש את החלל. בניגוד לגדרות או לשערים של פעם, שהיו עשויים ממתכת ישרה ללא כל ייחודיות או סגנון אישי, שערים או גדרות המעוצבים בפרזול משתלבים זה עם זה בעיצוב נקי אומנותי, ויוצרים מראה יוקרתי ונעים לאורך שנים רבות. אם אתם מעוניינים בשער פשוט וזול לגינת הבית, ניתן לפנות לכל חברה ולבקש שער או גדר תעשייתיים ורגילים. בא.י.ל לעומת זאת, השאיפה היא לייצר מוצר איכותי ודקורטיבי שיתאים לטעם האישי שלכם ולסגנון העיצובי של הבית. חשבו על ההבדל בין פתח כניסה בעל קווים מתכתיים ישרים לבין פתח כניסה מעוצב בשילוב אלמנטים מקוריים דוגמת רימונים או תפוחים. מראה הכניסה, הגדר או השער יוצר את הרושם הראשוני הרצוי, ומעניק לכל החלל כולו אווירה אחרת. אנו בא.י.ל. מעמידים לרשותכם מבחר אפשרויות עצום לעיצוב הבית, ולכם נותר רק לבחור את הדוגמא עליה חלמתם.

פיסול מבלי להתפשר על בטיחות

הפרזולים מגיעים במגוון עצום של צורות ודגמים, ולמעשה ניתן לפסל כל אלמנט בביתכם ולהתאים אותו באופן אישי לחלל. כך למשל, ניתן לפסל ספסלים או פינות ישיבה ממתכת ולהציבם לתפארה בגינה, להקים גדר דקורטיבית יוקרתית עם סגנון פרזול מימי הביניים או להציב שולחן מפורזל מרהיב במרפסת לשמחת האורחים. השמיים הם הגבול בתחום הפרזול, והאפשרויות העיצוביות הן כמעט בלתי מוגבלות.

ומה לגבי הבטיחות? הבחירה של כל דוגמא מקורית שתעלה על דעתכם, אינה מתנגשת בכהוא זה עם בטיחות המוצרים שלנו. כל המוצרים של א.י.ל. מיוצרים לפי תקני הבטיחות המחמירים בישראל, ובעלי המקצוע העובדים עמנו ישמחו לספק לכם שירותי ריתוך מקצועיים שיבטיחו מוצר בטיחותי וכמובן דקורטיבי ומקורי.

למידע נוסף ומענה מהמומחים של א.י.ל לחץ כאן