כיצד נמדדים סורגים איכותיים? על פי החוק במדינת ישראל, סורגים איכותיים, הם כאלו העומדים בתקני הבטיחות אשר נציג במאמר הבא.

שילוב סורגים בבתים פרטיים

סורגים לחלונות הם אמצעי המיגון הנפוצים ביותר עבור הבית, והם משמשים הן כפתחים המגינים על יושבי הבית והן כסורגים המגינים על הנכסים היקרים שברשותנו. שוק הסורגים של ימינו מציע מגוון רחב יותר לעומת שוק הסורגים של פעם, כשהייחודיות של הסורגים המיוצרים כיום, הוא שהם לא רק מסייעים באבטחת הנכס, אלא גם מציעים בשורה ייחודית מבחינה ויזואלית. א.י.ל. מציעה ללקוחותיה מגוון סורגים ייחודיים לבתים פרטיים ויוקרתיים המשדרים בטיחות ואיכות מצד אחד, ומראה ייחודי ויוקרתי מצד שני.

סורג איכותי על טהרת הברזל

כיצד נמדדים סורגים איכותיים? על פי החוק במדינת ישראל, סורגים איכותיים, הם כאלו העומדים בתקני הבטיחות שלהלן:

- סורגים בעלי מנגנון נעילה מתקדם

- סורגים בעלי מסילה תחתונה המונעת מעידות ונפילות של בני הבית

- סורגים העשויים ברזל או אלומיניום מגוולן, המונע התפוררות של החומר לאורך השנים והיווצרות חלודה

- סורגים בעלי עיצוב צפוף ופונקציונלי המונע פריצות או חדירות לתוך הבית

דלת סורג עם מנגנון נעילה

כשם שחובה להתקין סורגים איכותיים בבית דירות רב קומות, כך חלה חובה להקפיד על כך גם בבתים פרטיים. אם בבתים משותפים, החשש העיקרי המוביל להתקנת הסורגים הוא החשש מפני נפילת ילד והפציעה בעקבותיה, בבתים פרטיים החשש העיקרי הוא מפני ניסיון פריצה. זו הסיבה שהסורגים האיכותיים של א.י.ל. עשויים בעיצובים מתקדמים ומיוצרים מחומרים חזקים ואיכותיים במיוחד. על הסורגים למניעת פריצות להיות בעובי של 12 מ"מ לפחות, על מנת להבטיח את ההגנה המירבית ליושבי הבית, וגם כאן הסורגים של א.י.ל. עומדים בקריטריונים. תהליך הייצור המוקפד מבטיח עובי ומילוי של הסורג, כך שיעמוד בכל תקני הבטיחות המחמירים ביותר למניעת פריצות.

ומה לגבי העיצוב?

יכולנו לחשוב שבטיחות מקסימלית של הסורג בביתנו, תבוא לבטח על חשבון המראה האסתטי והיוקרתי שלו. המומחים של א.י.ל. מחדשים חידוש נוסף והוא, שניתן להזמין סורגים בעיצוב אישי ייחודי, ללא פשרות על בטיחות והגנה מפני פריצות. הסורגים מיוצרים בעבודת נפחות אישית, העשויה להתבטא בצורות גיאומטריות מיוחדות, במראה מעוגל או מרובע של הסורג או כסורג צבוע בצבעים התואמים את מראה הבית. כדי להבטיח את בטיחות כל אחד ואחד מהם, כל הסורגים שלנו מיוצרים על טהרת הברזל, החומר העמיד ביותר בטבע, ועוברים גלוון מקצועי. הגלוון המקצועי מקנה לסורג עמידות רבה מפני פגעי מזג האויר ועמידות מקסימלית לאורך השנים.

אנו מציעים לכם סורג איכותי בעל מראה יוקרתי, שיוסיף וישדרג רבות את המראה הכללי של הבית. כמו כן, הקפדה יתרה של הצוות שלנו על תהליך הייצור וההתקנה תקנה לכם שקט נפשי לאורך שנים ארוכות.

היכנסו לרשימת הממלצים שלנו