אם אתם עוברים לבית חדש או מחדשים את הבית הקיים, אתם צריכים לדאוג שיותקנו במבנה חלונות שיהיו לא רק יפים, אלא גם אטומים למים. למידע אודות איטום ועיצוב החלון היכנסו.

שילוב חלונות וסורגים בבית

אם אתם עוברים לבית חדש או מחדשים את הבית הקיים, אתם צריכים לדאוג שיותקנו במבנה חלונות שיהיו לא רק יפים, אלא גם אטומים למים. אמנם, ישראל היא מדינה חמה והחורפים כאן לא מאוד קשים, אבל בכל זאת יש כאן גם ימים שבהם הסופות בחוץ סוערות, ותמיד גם יכולה להיות נזילה מהשכנים.

התקנת חלונות בבית

כאשר אתם עומדים בפני בחירת חלונות לבית, חשוב שתיקחו בחשבון את הפרמטרים הבאים:

הקומה שבה אתם גרים – בקומות גבוהות חשוב מאוד לשלב סורגים, על מנת למנוע נפילות. בקומות הנמוכות רצוי לשלב סורגים גם כן לא רק למניעת נפילות אלא גם לטובת מניעת פריצות.

העיצוב הכללי של הבית – כדאי מאוד שהחלונות שאתם בוחרים יתאימו לעיצוב הכללי של הבית. אמנם הקבלן מספק בדרך כלל חלונות בעצמו, אבל ברוב המקרים מדובר בחלונות סטנדרטיים שלא תמיד עולים בקנה אחד עם העיצוב הכללי שבחרתם לבית. יש היום מגוון סוגים של חלונות במבחר עיצובים – מודרניים יותר וגם יותר כפריים, כך שכל אחד יכול למצוא את החלון שמתאים להעדפותיו האישיות.

סורגים לחלונות

איטום חלונות – על מנת שמים לא יוכלו לחדור אל תוך הבית פנימה, חשוב מאוד לוודא שמי שמבצע את התקנת החלונות ידאג גם לבצע איטום חלונות מקצועי. איטום כזה צריך להתבצע באמצעות חומרי איטום העומדים בכל דרישות התקן מבחינת איכות ובטיחות, ובצורה שלא תפריע למראה החלון. על מנת שזה יקרה חשוב מאוד לפנות לחברת איטום המתמחה בתחום של איטום חלונות, ולוודא שמי שמבצע את האיטום בפועל הינו אוטם מורשה העושה שימוש בחומרי איטום תקניים בלבד. כמו כן, חשוב לוודא שאתם מקבלים אחריות מלאה על האיטום, על מנת שאם מים בכל זאת חודרים פנימה – יהיה לכם אל מי לפנות.

כמות האור – מומלץ מאוד לבחור חלונות גדולים יחסית ובעלי זכוכית בהירה, על מנת שכמה שיותר אור יוכל לחדור אל הדירה.

בחירת חלונות על פי הפרמטרים האלה וביצוע איטום חלונות איכותי ואמין, יבטיחו לכם הנאה מלאה מהבחירה שעשיתם, ובית מלא אור שיבש גם כשהסופות בחוץ סוערות.

לסיכום: בחרו חלונות המיוצרים על ידי חברה מוכרת ואמינה, ודאו שמי שמתקין אותם בביתכם מבצע גם איטום חלונות מקצועי ומדויק ובקשו תעודת אחריות גם על העבודה וגם על החלונות עצמם. פעולות אלה יאפשרו לכם ליהנות מחלונות מעוצבים המתאימים בצורה מושלמת לעיצוב הכללי של ביתכם, מחלונות בטוחים שמותקנים עליהם סורגים למניעת נפילות ופריצות וכמובן – מחלונות אטומים שיבטיחו לכם הרבה מאוד חורפים יבשים. בהצלחה!