מעוניינים לשדרג את מדרגות הבית למדרגות מזכוכית? כנסו לקריאה על יתרונות וחסרונות מדרגות מזכוכית.                                      

שדרוג מדרגות הבית על ידי מעקות זכוכית

מסיימים אוטוטו לבנות את בית חלומותיכם? עושים שיפוץ כללי לבית ורוצים גם לעשות שינוי בעיצוב שלו? בונים עוד קומה לבית ומתלבטים איך ייראו המדרגות לקומת הגג? קודם כל שיהיה בשעה טובה... מדרגות בבית יכולות להיות מעץ, משיש, ומברזל, והמעקה גם הוא יכול להיות מעץ או ברזל. אך בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר בתים עם מעקות זכוכית, ולא סתם, שדרוג הבית על ידי הוספת מעקות זכוכית יכול להפוך את הבית מעוד בית כמו רבים אחרים לבית מיוחד, חדשני, ועם עיצוב מרהיב.

עיצוב מרשים

מעקות מזכוכית טומנים בחובם מספר יתרונות כשהראשון שבהם הינו העיצוב המרשים. מעקות כאלו המיוצרים ברמת איכות גבוהה מאפשרים למעצב או לאדריכל "להתפרע" עם העיצוב וכך הוא יוכל לעצב אותם כך שהם יותאמו לחלל בו הם יותקנו וכן לשאר החללים בבית. המעצב או האדריכל יוכלו גם לבחור בין מעקות צבעוניות, מעקות שקופות, מעקות מזכוכית מחוסמת,מעקות זכוכית שיש עליה הדפסה כלשהיא, ואין ספק שמעקות מעין אלו יתרמו למראה היוקרתי המיוחל ויהוו פריט עיצובי מרשים ומיוחד מאין כמוהו.

ניקיון קל

ניקיון הבית הוא אחד המטלות הקשות בעיקר אם מדובר על בית גדול כשאין אפשרות להביא מנקה באופן קבוע ועוד יותר מכך אם מדובר על בית על ילדים שמלכלכים בתדירות גבוהה. מעקות זכוכית במקרה זה יהוו פתרון ולו רק לחלק הזה של הבית מכיוון שניקיון זכוכית הינו קל ופשוט וכל מה שצריך הוא סמרטוט לח לשם כך. גם מעקות זכוכית עם עיצובים מיוחדים עליהם ינוקו באותה שיטה מה שיקל על דיירי הבית ובעיקר על עקרת הבית שצריכה לדאוג לכך.

בטיחות

לא כל זכוכית היא כזו שצריך להיזהר ולהישמר ממנה ועוד יותר מכך לחשוש כל הזמן שהיא תישבר. מעקות זכוכית מגיעות בעוביים שונים ולכן אם אנו רוצים לשמור על הבטיחות כדאי שנזמין מעקה מזכוכית עבה דייה וכמובן שתהיה מחוסמת. יתרון בטיחותי נוסף במעקה מעין זה הוא שילדים לא יכולים לעבור דרכה כמו מעקות הבנויות מעמודים, כך שאנו יכולים להיות רגועים שאף אחד לא ייתקע ואין חשש שילדים או חפצים ייפלו בין המפלסים השונים בבית.

רק חברה מקצועית!

ישנן בישראל לא מעט חברות ואנשי מקצוע העוסקים בתחום זה של מעקות לבית ובפרט מעקות מזכוכית, אך חשוב לא למהר ולמצוא את איש המקצוע או החברה הטובים ביותר. בבחירת אנשי מקצוע בתחום חשוב לוודא שהם משלבים בין בטיחות ובין עיצוב מרשים וחשוב לא להתבייש ולשאול את השאלות הנכונות: מהם הסיכונים אם יש בכלל? מהם האפשרויות לעובי הזכוכית? ולבסוף, המלצות – אין כמו המלצה ממישהו שסומכים עליו על שירותיה של חברה זו או אחרת בשביל לקבל אינדיקציה מיטבית.