בישראל ישנו מגוון של פתרונות הצללה מוצלחים ויצירתיים, בהתאמה אישית לעסק או לבית – מפרגולות עץ או פרגולות אלומיניום, ועד גגונים מפורזלים וסוככים מסוגים שונים.

פתרונות הצללה: סוככים או פרגולות אלומיניום?

בישראל יש מגוון רחב של פתרונות הצללה מוצלחים ויצירתיים, בהתאמה אישית לעסק או לבית המגורים – מפרגולות עץ או פרגולות אלומיניום, ועד גגונים מפורזלים וסוככים מסוגים שונים. תחום ההצללה והקירוי התפתח מאוד בשנים האחרונות והוא מאפשר שילוב של פתרונות שמספקים צל ומחסה, קירוי נעים והגנה מפני שמש, גשם ופגעי מזג אוויר נוספים.

סוככים – צל לפי בקשתכם

סוככים הם פתרונות הצללה מושלמים ומשלימים, המאפשרים לכם ליצור פינות צל סביב לבית – מעל פתחים וחלונות, בחצר הבית, במרפסת ובגינה. החברות המובילות לשיווק והתקנת סוככים בישראל הן: ברק סוככים, צללית סוככים וחברת הסוכך פתרונות הצללה.

.

פרגולות לחצר בעבודת נפחות

ישנם סוגים רבים של סוככים, המיועדים למטרות שונות, ובינהם סוככים קבועים או מתקפלים, חשמליים או ידניים, סוככים שנועדו לשמש להצללה מפני השמש או סוככים עמידים וחזקים כנגד רטיבות וגשם. סוככים יכולים לספק הגנה והצללה גם לגינה הביתית או לרכב בחנייה, וכמובן לשמש כתוספת עיצובית חיננית ומקסימה על גבי הפתחים של הבית – דלת קדמית ואחורית, חלונות ופתחים במבנה וכמובן – פרגולות, מרפסות ופינות ישיבה בחצר. יתרונם של הסוככים הוא בגמישות שלהם ובשילוב בין נוחות התפעול, לבין המראה הנעים והצל הטוב והיעיל שהם מספקים.

הצללה באמצעות פרגולות אלומיניום

פרגולות הן אמצעי הצללה נפוץ בישראל – ניתן לכסות בעזרתן שטח רחב, ולקבל מרחב מוצל, מוגן ונעים למשך שעות ארוכות. בין החברות המוכרות בישראל להקמת פרגולות אלומיניום ניתן למצוא את צללית, המשווקת הבלעדית של מותג סנטק העולמי, טרלידור וברק. פרגולה היא פתרון קבע לטווח ארוך, המתאים במיוחד במקרים שבהם דרוש פתרון הצללה יעיל ועמיד למשך שנים ארוכות. פרגולות מתאימות במבחר מיקומים – מרפסת שפונה לחצר, מרפסת כניסה קדמית, מרפסת גג, מעל דק עץ, מטבח חיצוני או פינת ישיבה בחצר או בגינה. פרגולות אלומיניום הן חזקות במיוחד, ומספקות גג והצללה טובה ויעילה, במיוחד בחצרות ובמרפסות שבהן נחוץ לקרות שטח נרחב. זאת כיוון שאלומיניום הוא חומר חזק ועמיד יותר מעץ.

יתרון נוסף של פרגולות עשויות אלומיניום הוא המגוון העיצובי – ניתן להזמין פרגולות אלומיניום במגוון רחב ועמיד של צבעים, וכן לחבר תוספות פרזול יפות ומעוצבות ופריטים שונים עשויים פיתוחים, לשם חיזוק, תוספת יציבות ויופי. ישנם סוגים שונים של פרגולות אלומיניום, המתאימים לצרכים שונים. פרגולות קבועות ניצבות על גבי עמודי אלומיניום צבועים על פי טעמכם. פרגולות תלויות מוחזקות אל הקיר או הגג באמצעות רצות תמיכה מברזל. לפרגולות תלויות אין עמודי תמיכה, ועל כן הן מתאימות במיוחד במקרים שבהם אין הרבה מקום, כמו רחבת כניסה לבית או לעסק. פרגולות תלויות הן פתרון אלגנטי ומעוצב, וניתן לשלב אותן עם אלמנטים קישוטיים מפורזלים. פרגולות וסוככים משמשים כפתרונות הצללה יעילים, והם הכרחיים וחשובים בישראל – הן בקיץ החם והן בחורף. איכות החומרים, העיצוב, הפרזול והעמידות שלהם, עשויים להפוך את השהות בחוץ לנעימה, אסתטית, בטווחה ומענגת.

לחץ למוצרי נפחות נוספים מבית א.י.ל