כאשר מעצבים בית, חשוב מאוד לדאוג לאיטום מיטבי שלו, על מנת שלא יחדרו מים דרך הגג או דרך הפתחים שבקירות, וחשוב מאוד לדאוג לעיצוב הבית, שיהיה כזה שיתאים לאופייכם מחד, ושיאפשר לכם ליהנות מחפצים שיהיו גם יפים וגם שימושיים.

איך עושים עבודות איטום ופרזול בבית

פרזול ואיטום בבית

כאשר מעצבים בית, חשוב מאוד לדאוג לאיטום מיטבי שלו, על מנת שלא יחדרו מים דרך הגג או דרך הפתחים שבקירות, וחשוב מאוד לדאוג לעיצוב הבית, שיהיה כזה שיתאים לאופייכם מחד, ושיאפשר לכם ליהנות מחפצים שיהיו גם יפים וגם שימושיים.

איך עושים את זה?

פשוט מאוד – עובדים עם המומחים, בכל אחד משני התחומים.

איטום – כאשר מדובר באיטום הבית, חשוב מאוד לעבוד עם חברה המתמחה בביצוע עבודות איטום איכותיות. יש לבחור בחברה שפועלת ברישיון, שעושה שימוש בחומרים בעלי תו תקן בלבד, שמעסיקה רק אוטמים מוסמכים בעלי ניסיון רב בביצוע עבודות איטום ואשר מתחייבת לספק אחריות על כל עבודה שהיא מבצעת. בחירת חברת איטום על פי הקריטריונים הללו תאפשר לכם להיות בטוחים ככל שרק אפשר, שהעבודה התבצעה כמו שצריך, ושתוכלו לעבור כמה וכמה חורפים חמימים ויבשים. כמובן שעל מנת להיות בטוחים בכך, כדאי מאוד להזמין את נציגי החברה שמתמחה בעבודות איטום לביצוע בדיקות תקופתיות, ולדאוג שאם יש ליקויים, ולו הקטנים ביותר, הם יתוקנו כמה שיותר מהר, כדי שלא יתפתחו ויהפכו לליקויים חמורים.

פרזול – כשאתם רוכשים רהיטים לבית, ולא משנה אם מדובר בשידה במראה עתיק לחדר השינה או במטבח מודרני שנראה ממש כמו מטבח מקטלוג, חשוב מאוד לדאוג לכך שעבודות הפרזול שנעשות על מנת להשלים את המוצרים הללו ייעשו בצורה מדויקת ואיכותית. זאת משום, שבמסגרת עבודות הפרזול מצמידים לרהיטים ידיות ותוספות ממתכת מסוג מסוים, ואם העבודה לא תתבצע באופן הראוי, אתם יכולים למצוא את עצמכם עם הידית של ארון המטבח ביד, לאחר שרק רציתם לפתוח את הדלת.

אז למה צריך לשים לב?

לכל המוצרים שמשולבים ברהיטים ובחפצים שלכם באמצעות עבודות פרזול:

מוצרי פרזול לאמבטיה – חשוב מאוד לוודא, שכל ידיות המתכת, הווים, המדפים וכל פריטי המתכת האחרים נצבעו בחומר שאוטם חדירה של לחות, שכן לולא כך תתפתח על הידיות חלודה.

מוצרים למטבח – ידיות מתכת מותקנות בהרבה מאוד ארונות מטבח ומגירות מטבח. ידיות אלה צריכות להיות מתאימות בעיצובן לסגנון העיצובי של המטבח כולו, וחייבות להיות בעלות תו תקן, על מנת שיוכלו לשמש אתכם לאורך זמן. בנוסף, חשוב מאוד לשים לב גם לרכישת מסילות וצירי דלתות איכותיים בלבד, על מנת שלא ייפגמו לאחר תקופה קצרה. הדרך לעשות זאת היא לרכוש את כל מוצרי הפרזול למטבח מחברה שמתמחה בייצור שלהם, ואשר מחויבת לייצורם על פי כל תקני האיכות והבטיחות כאחד. 

גם כאשר מדובר ברכישה של מוצרי פרזול לשערים או לפרגולות, חשוב מאוד לרכוש רק מוצרים איכותיים בעלי תו תקן.

לסיכום: הכלל המשותף לשני הנושאים שהוזכרו כאן הוא, שצריך לדאוג לאיכות המוצרים שמשמשים אתכם או את בעלי המקצוע שעושים את העבודה עבורכם. בחירת חברת איטום שמבצעת עבודות איטום רק באמצעות חומרים בעלי תו תקן, ורכישת מוצרי פרזול שעומדים בכל התקנים הדרושים, תאפשר לכם ליהנות מחורפים יבשים ומחפצים ורהיטים שישמשו אתכם בצורה תקינה לאורך זמן. בהצלחה!