השקעתם בבית שלכם ושילבתם בו עבודות פרזול איכותיות כמו סורגים ראויים, מעקות פנים וחוץ שווים, שער יפה ועוד. כעת הגיע הזמן להשלים את התמונה עם קירוי איכותי למרפסת, לגינה, לחצר ולגראז'.

פרגולות מתכת

השקעתם בבית שלכם ושילבתם בו עבודות פרזול איכותיות כמו סורגים ראויים, מעקות פנים וחוץ שווים, שער יפה ועוד. כעת הגיע הזמן להשלים את התמונה עם קירוי איכותי למרפסת, לגינה, לחצר ולגראז'.

 

פרגולה ממתכת – הדבר הנכון

הפרגולות של היום רחוקות שנות דור מאותן יריעות ברזנט שניתן היה לקפל ולפתוח מעל לקיוסק מאובק בשדרה עירונית. כיום, סוככים ממתכת כמו של "סנטק" הם הדבר הנכון ביותר לגן ולגינה, למרפסת, לבריכה, למסעדות ולבתי קפה ולעסקים נוספים.

 

באדיבות סנטק. לדוגמאות נוספות, לחץ כאן.

 

לאחר ש"חוק הפרגולות" עבר בכנסת בקיץ 2014, יכולים בעלי הבתים לסגור את מרפסתם בקלות וללא הצורך באישורים ובהתחככות בנבכי הביורוקרטיה הישראלית הידועה לשמצה. ואכן, סוכך ממתכת הוא הדור הבא של סגירת מרפסות וחללים נוספים בבית.

 

פרגולות מתכת

סוכך ממתכת – פתרון נוח, עמיד וחזק לבית

היתרונות הם רבים: סוכך ממתכת עמיד בפני נזקי מזג האויר כמו גשם, רוח ושמש קופחת, ומספק הגנה מושלמת מפניהם; הסוכך והמסגרת עשויים מאלומיניום, כלומר מתכת אל-חלד, והתוצאה היא עמידות לאורך שנים; בפרגולה מותקנים מרזבים לניקוז מים ותאורת לד בילט-אין; והפתיחה והסגירה של סוכך אלומיניום היא קלה ופשוטה – בלחיצת כפתור. הסוכך נפתח ונסגר באמצעות שלט ואין צורך במקום אחסון בבית. רוצים לשבת בחוץ? לחצו על הכפתור והמרפסת שלכם. רוצים ללכת לישון ומעדיפים שהמרפסת תהיה סגורה? שוב, לחיצת כפתור. כמה פשוט ככה יעיל ושווה.

לקטלוג פרגולות לעיצוב הבית לחץ

סוכך ממתכת – הפתרון הבטוח לבית

חלון מזכוכית יכול להיות דקורטיבי ונאה, פרגולה מבד יכולה להצליל אזורים, אבל בטחון מפני פורצים וגנבים אין פה. לעומת זאת, פרגולה מתקפלת ממתכת משמשת הגנה מצוינת מפני גנבים ופורצים, שיתקשו להרים את מאסת המתכת הכבדה. מה שעבד במרפסות בעבר לא תופס עוד כשמדובר בדור הבא של הסוככים.

 

סוכך אלומיניום – פתרון אסתטי לבית

ומעבר לנוחיות ולתחושת הבטחון שהוא מקנה לכך, סוכך ממתכת דוגמת סנטק מוסיף נוי וחן לבית וסביבתו. ניתן להזמין את הסוככים ואת המסגרות במגוון צבעים לבחירה, וכן ניתן לשלב בין הצבעים. חייבים מסגרת מעץ? את הסוככים של סנטק אפשר להזמין גם בצבע עץ אמיתי...

 

מקיץ לחורף

נהניתם לשבת במרפסת בקיץ, לאחר בה חברים ולסעוד בה ארוחות משפחתיות? אין סיבה לזנוח את המרפסת בחורף. באמצעות שילוב של סוככים ניתן לבצע סגירה מוחלטת של מרפסת, ולהפוך אותה למרפסת שמש איכותית ומפנקת, וליהנות מקרני השמש החורפית העדינה. נעים בחוץ ואתם רוצים לאוורר את הבית? פתחו מעט את הסוכך ותיהנו מכל העולמות.

 

הטכנולוגיה המודרנית כבר כאן, מעל לראש שלנו, וקוראים לה סוכך ממתכת.