פרגולות נחשבות למוצר ההצללה החזק ביותר והם מתאימות לכל עונות השנה בניגוד לסוככי זרועות אשר בזמן רוחות חזקות לא ניתנות לפתיחה.

פרגולות כמוצר הצללה מעוצב גדול וחזק לגינה.

 פרגולות כמוצר הצללה מעוצב גדול וחזק לגינה

בתחום ההצללה קיימים מספר סוגים של פתרונות הצללה רשתות צל, סוככים למגוון סוגיהם, ברזנטים, ופרגולות.
סוככים ופרגולות נחשבים למוצרים האהובים והפופולרים ביותר בתחום.
פרגולות נחשבות למוצר ההצללה החזק ביותר והם מתאימות לכל עונות השנה בניגוד לסוככי זרועות אשר בזמן רוחות חזקות לא ניתנות לפתיחה.

פרגולות אלומיניום היינן פתרון הצללה חזק ועמיד לאורך שנים המוצר מתאים בעיקר לגינות ומרפסות גדולות שכן אלומיניום חזק יותר מעץ.
כיום ניתן להזמין פרגולות אלומיניום מעוצבות במגוון צבעים, גדלים ותוספות שונות לפרגולה בניגוד  לפרגולות מעץ אשר היו פחות גמישות לעיצוב והעץ היה נשחק עם הזמן.

 פרגולות אלומיניום מתחלקות לשלושה סוגים:

פרגולות חשמליות:

פרגולה חשמלית מאפשרת פתיחה וסגירה של שלבי הפרגולה לפי רצונכם, בזמן גשם חזק ניתן לסגור אותה כך שלא יכנס גשם למרפסת, ופתיחתה בימי שמש נעימים כאשר אנו רוצים להכניס משב רוח נעים תחת הפרגולה.

פרגולה קבועה:

פרגולות קבועות הינם פרגולות הבנויות על עמודי אלומיניום בפינות הפרגולה ועליהם שלבי מתכת קבועים. מתאים בעיקר לגינות ומרפסות גדולות. בדרך כלל פרגולות אלו מכסים עם פוליגל על מנת למנוע כניסת גשם לשטח המוצלל. ניתן כיום להזמין פרגולות קבועות מעוצבות וגם פרגולות אלומיניום דמוי עץ למי שאוהבים את צבעי העץ היפים.

לקטלוג מעקות מברזל לחץ

פרגולה תלויה:

פרגולות תלויות הינם סוג פרגולה שמורכבות על הקיר עם רצועות ברזל חזקות שמחזיקות את הפרגולה. לפרגולות אלו אין עמודי תמיכה כך שהם אינם תופסות מקום משטח הגינה או המרפסת.

ניתן להזמין פרגולות תלויות עם מנוע חשמלי לפתיחה ולסגירה.
ויש שמשלבים פרגולה תלויה עם עץ, ניתן להזמין פרגולה עם מסגרת עץ ושלבים מאלומיניום או להפך.
עולם הפרגולות הינו גדול ומגוון בו יש מגוון חידושים כל הזמן טכנולוגיות חדשות שיטות הצללה מתקדמות שילוב חומרים מתקדמים ועמידים על מנת להאריך את חיי הפרגולה.

כאשר אתם מעוניינים לרכוש פרגולה תחילה מדדו את האזור אותו אתם רוצים להצל בידקו אילו סוגי פרגולות הכי מתאימים לכם ולדרישות שלכם.

התייעצו עם מומחים ובעלי מקצוע על מנת להבין יותר ולבצע את ההחלטה הנכונה בבחירת הפרגולה המתאימה עבורכם.