לסורגים יש תפקיד חשוב גם כאלמנט עיצובי ואמנותי לכל דבר. ניתן להזמין מגוון סורגים לבית בשלל עיצובים מרהיבים, במבחר צבעים יפים וממגוון סוגים וחומרי גלם.

עיצוב סורגים לבית

במציאות בה אנו חיים בארץ חשוב למגן את הבית מפני כניסת אורחים לא רצויים. על פי הנתונים הסטטיסטיים שיעור מקרי הפריצה לבתים הולך וגדל עם השנים, לפיכך מומלץ למגן את הבית באמצעות סורגים לחלונות ולפתחים נוספים כמו דלת היציאה למרפסת או לגינה. אם בעבר הסורגים שימשו בעיקר כאלמנט בטיחותי למניעת נפילת ילדים וכדי להקשות על הפורצים, הרי כיום לסורגים יש תפקיד חשוב גם כאלמנט עיצובי ואמנותי לכל דבר. ניתן להזמין מגוון סורגים לבית בשלל עיצובים מרהיבים, במבחר צבעים יפים וממגוון סוגים וחומרי גלם.

סורגים מעוצבים ובטיחותיים

סורגים נועדו בעיקר להגנה מפני גנבים אך יש להם גם תפקיד חשוב למניעת נפילת ילדים מחלונות הבית. בעבר היה ניתן לראות בעיקר סורגים בעיצוב סטנדרטי המאופיין בקווים ישרים. עם השנים החלו הנפחים לתכנן, לעצב ולייצר מגוון דגמים חדשים של סורגים בשלל עיצובים מרהיבים. למעשה, לקוחות רבים רצו להתאים את הסורגים לחזית המבנה כדי ליהנות ממראה ויזואלי מרשים וייחודי, ללא פגיעה בתפקיד המקורי של הסורג לצרכי מיגון הבית.

כיום, ניתן לעצב את הסורגים לבית- לחלונות, לדלתות ולשערי כניסה, בשלל עיצובים יוצאי דופן ובהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח. את הסורגים ניתן לייצר מחומרי גלם שונים כמו ברזל, פלדת אל חלד, פולי קרבונט (סורגים שקופים) ועוד. במקום הקווים הישרים ניתן לייצר סורגים בעיצוב מיוחד עם אלמנטים אמנותיים ומקוריים.

סורגים לבית בשילוב תריס גלילה

בנוסף, יש מגון דגמים של סורגים לבית, ביניהם סורגים ישרים עם פיתוחים מעניינים ומקוריים, סורג אנגלי בעיצוב מרהיב וייחודי, סורגי בטן המאפשרים להניח אדנית בפתח החלון או להניח פריטים לאוורור, סורגי חבית בעיצוב יפה ובהתאמה לחזית המבנה וכדומה.

כדאי לדעת כי ניתן לתכנן ולייצר סורגים משולבים עם שערי כניסה, פתרון מושלם למניעת כניסת זרים לשטח הפרטי, תוך אפשרות להביט החוצה ולאפשר כניסת אוויר. כמו כן, ניתן לתכנן ולייצר תריסי גלילה כאמצעי בטיחותי בשילוב סורגים מעוצבים, פתרון מקורי ואיכותי לסגירת חניה פרטית, כניסה לחניון תת קרקעי, כניסה למחסן הביתי וכיוצא בזה. 

נפחות מקצועית והתקנה איכותית

חשוב לפנות רק לחברה מקצועית המתמחה בנפחות דקורטיבית על מנת לקבל ייעוץ ושירות ברמה הגבוהה ביותר. הנפח יתכנן עבורכם סורגים לבית מחומרי גלם עמידים ובטיחותיים, בהתאמה לחלומכם העיצובי ובהתאמה לעיצוב של חזית המבנה. מעבר לעיצוב הסורגים יש לבחור בקפידה את החברה שתתקין את הסורג הבטיחותי על חלונות הבית ושאר הפתחים.

כאמור, חשוב כי הסורגים ישתלבו היטב עם עיצוב המבנה ואף יתרמו למראה הכללי והייחודית של חזית הבית. עם זאת, אין לשכוח כי לסורגים יש תפקיד מרכזי במיגון הבית, לרבות מניעת נפילת ילדים קטנים. הסורגים חשופים לפגעי מזג האוויר (גשם, אבק, לחות גבוהה, שמש ורוח), לכן חשוב לייצרם מחומרי גלם עמידים, ולצבוע אותם בשכבת מגן נגד חלודה. 

למוצרי נפחות נוספים מבית א.י.ל לחץ כאן