בתחום המדרגות והמעקות - השמיים הם הגבול. יש אינספור אפשרויות של עיצובים, סגנונות וחומרים שונים כמו עץ, זכוכית ואלומיניום. קבלו כמה טיפים להתאמת המעקה למדרגות שלכם ממומחים בתחום

עיצוב מעקות למדרגות

לגור בבית עם קומות זו חוויה בפני עצמה, כי אומנם צריך לעלות ולרדת, אך מצד שני, אפשר ליצור חללים עם פרטיות מלאה. לכן, אם אתם נמצאים היום בעיצומו של תהליך כמו בניית מעקה חדש, אתם בוודאי תוהים איך עושים זאת ומאיפה מתחילים. הדבר הראשון שאולי כדאי לכם לדעת על עולם המדרגות והמעקות, זה שהשמיים הם הגבול בתחום הזה כי ישנן אינספור אפשרויות. לכן ההמלצה שלנו היא קודם כל לבחור את הסגנון המדרגות המתאים לכם מתוך אפשרויות כמו: מדרגות ישרות, מדרגות ספילה ועוד.

 

המעקה המתאים ביותר לגרם המדרגות שלכם

 

עוד דבר שאתם חייבים לתת עליו את הדעת זו לא רק צורת המדרגות, המספר שלהם או העיצוב, שכן ישנה חשיבות גם למעקה עצמו. איך הוא נראה? עד כמה הוא יציב ובעיקר, ממה הוא עשוי? בתחום המעקות אתם יכולים לראות היום אפשרויות שונות ומגוונות כמו מעקות:

 

  • מזכוכית
  • מעץ
  • מאלומיניום

 

ומעוד הרבה חומרים אחרים. יש לשים לב גם לעובדה שיש כמובן הבדל בין מעקות פנים ובין מעקות חוץ שכן מעקה חוץ צריך להיות גם עמיד לתנאי מזג האוויר בישראל, בין אם זו לחות ובין אם זו שמש ישירה. מה שיוביל לשלמות לגבי המדרגות שלכם זה אם תשימו לב מצד אחד לעיצוב המעקה ומצד שני לעיצוב המדרגות עצמן. אסור לשכוח שהמעקות בימינו יכולים גם להגיע עם פיתוחים שונים, בצורות שונות ואפילו בכל צבע שתעלו על דעתכם כך שאין ספק שכדאי יהיה לראות קטלוג עם כמה שיותר אפשרויות.

 

מדרגות שיתאימו לעיצוב הכללי של הבית

 

עוד טיפ קטן שנוכל לתת לכם בנושא של עיצוב מדרגות, זה לבדוק שהן מתאימות גם לעיצוב הכללי של הבית. לכן אנחנו ממליצים לכם לחשוב על חומרים כמו שיש אפור או שיש קררה, שכן מדובר על סוגים של שיש שנראים מאוד אלגנטיים, ייחודיים ויפים ביותר. מדרגות שכוללים שיש מסוג כזה אלה הן גם מדרגות מאוד עמידות ויציבות, מה שאומר שתתקינו אותן היום ולא תצטרכו להתעסק בהן יותר לעולם. יתרה מכך, גם במקרה של שיש קררה וגם במקרה של שיש אפור אנחנו רואים שהתחזוקה יחסית פשוטה כך שגם בחיי היום יום תוכלו ליהנות ביותר מבחירה שכזאת.

 

מדוע כדאי להיעזר במומחים?

 

בכל מה שקשור לעיצוב של מדרגות ושל מעקות יש משמעות לפניה אל הטובים ביותר בתחום. העניין הוא שמי שמכיר את התחום יוכל לעזור לכם, לסייע לכם מתוך הידע שלו ולתכנן עבורכם גרם מדרגות שיהיה יפה, בטיחותי וכמה שיותר נוח לשימוש. זה נכון גם לגבי המעקה שיותקן על יד גרם המדרגות ולכן, אם אתם כבר עושים עבודה ובעזרת המומחים תוכלו לעשות אותה מושלמת, מה פתאום שתוותרו על שירות בתחום הזה? אתם תראו שעם מדרגות חדשות החיים בבית יהיו נוחים יותר כך שאין סיבה לדחות את העניין ועדיף לטפל בכך עוד היום.