מי מאיתנו שהתברך בבית עם חצר, יכול להנות למעשה מחדר נוסף לבית. האקלים החמים פה ברוב ימות השנה מאפשר לנו להפוך את החצר לחלק מהחגיגה ולהתאים אותה לאורח החיים שלנו.

עיצוב חצר הבית עם דשא סינטטי

 עיצוב חצר הבית

מי מאיתנו שהתברך בבית עם חצר, יכול להנות למעשה מחדר נוסף לבית. האקלים החמים פה ברוב ימות השנה מאפשר לנו להפוך את החצר לחלק מהחגיגה ולהתאים אותה לאורח החיים שלנו. אנחנו יכולים לארח בה, לשחק עם הילדים, ליצור פינות למנוחה ולקריאה ולגדל בה צמחים, פרחים ועצים שיוסיפו לתחושה הביתית והנעימה. אם יש לכם חצר ועוד לא הפכתם אותה לפינת קסם משלכם, האביב הוא זה הזמן לעשות זאת. קבלו כמה טיפים לעיצוב חצר מושלמת.

השקיעו במדשאה ירוקה:

דשא הוא חיפוי נפלא לחצר, הוא מעניק לנו מראה ירוק בכל עונות השנה והוא מספק מקום נוח לישיבה, אירוח ובילוי של הילדים. רבים מעדיפים לוותר על מדשאה בחצר בגלל הפחד מהשקעה גדולה ועבודה מאומצת, שכוללת טיפול בעשביה, ריסוס או כיסוח הדשא. אם אתם לא רוצים להשקיע, תוכלו לבחור שטיח דשא סינטטי מבין מגוון רחב של סוגים ולהבטיח את המראה הירוק במינימום מאמץ ובהשקעה חד פעמית לטווח ארוך.

התקינו שער וגדר:

כדי שתוכלו להנות מחצר פרטית, עם הרגשה של חדר נוסף, שקט ואינטימי בבית, מומלץ לגדר את החצר ולהתקין שער. השער מעניק לכם פרטיות, יוצר הפרדה בין הרחוב ובין הבית ומאפשר לכם בקרה על מי שנכנס ויוצא מהבית בכל שעות היום. היום אפשר להזמין שערים בעיצוב מיוחד ומחומרים עמידים – ברזל, עץ וכדומה. התאימו את השער ואת הגדרות לגודל הגינה, האופי שלה והסגנון של הבית.

שיתלו צמחייה רב עונתית:

כדי לשמור על החצר ירוקה, פורחת ומלבלבת לאורך כל ימות השנה, סעו למשתלה והשקיעו בכמה שתילים רב עונתיים. צמחים רב עונתיים מצריכים בדרך כלל השקעה פחותה מצמחים עונתיים, שכן אין צורך לעקור ולשתול בכל פעם מחדש.

רכשו מערכת ריהוט גינה:

מומלץ לרכוש מערכת ריהוט גינה שתוכל לספק לכם מקום לאירוח ולישיבה. התאימו את מערכת הישיבה לגודל ולשטח הגינה כך שתשאירו מספיק מרחב פתוח. אם מדובר בחצר גדולה ומרווחת, תוכלו ליצור כמה פינות ישיבה באמצעות ספסלים, שולחנות וכסאות ואפילו פופים, ערסלים ונדנדות.

רוצים חצר מעוצבת? תכירו את א.י.ל

אם גם אתם רוצים ליצור חצר פרטית מעוצבת שתשמש אתכם ואת כל המשפחה לאירוח, משחק, מנוחה ובילוי משפחתי, כדאי שתכירו את א.י.ל.

חברת א.י.ל מייצרת מעקות ושערים מברזל במגוון רחב של עיצובים עוצרי נשימה, לבית ולחצר.  צרו איתנו קשר ותנו לחצר שלכם חיים חדשים עם אביזרי פרזול יפיפיים בעיצוב מיוחד ובהתאמה אישית. החצר שלכם, העיצוב עלינו.

לקבלת הצעת מחיר לעיצוב וייצור שערים לבית :

0522-637298      02-5901742