נפחות היא אחד המקצועות העתיקים ביותר. כבר לפני מאות שנים, שקדו הנפחים בחדרים הקטנים והחשוכים על עיצובים שונים בברזל והפיכתם לאלמנטים שונים באמצעות טכניקות עתיקות. 

עיצוב ושדרוג בתים ע"י עבודת נפחות

נפחות היא אחד המקצועות העתיקים ביותר. כבר לפני מאות שנים, שקדו הנפחים בחדרים הקטנים והחשוכים על עיצובים שונים בברזל והפיכתם לאלמנטים שונים באמצעות טכניקות עתיקות. בשנים האחרונות, חדרו עבודות הנפחות גם לתחום עיצוב הפנים בבתים ובתי עסק, והחלו לשדרג כל בית או חלל בעיצובים מודרניים המתאימים לסגנונות הבנייה בארץ. בין עבודות הנפחות המודרניות ניתן למצוא למשל מעקות ברזל בפרזולים מעניינים, שערי ברזל עם קשרים מנחושת או אלומיניום, גדרות אטומות בעיצובים מגוונים, שערים חשמליים מעוצבים ועוד.

עיצובים מרשימים מותאמים אישית

עבודת נפחות מקצועית לייצור מעקות ברזל למדרגות

אומנות הברזל (עבודת הנפחות) עשויה לשדרג כל מבנה ובית באמצעות עיצוב המותאם אישית לחלל. ניקח לצורך הדוגמא את המעקות המעוצבים בעבודות הנפחות שאנחנו מייצרים בא.י.ל. . למעקות מעוצבים יש את היכולת ליצור מראה דקורטיבי וייחודי לכל חלל, בין אם מדובר בחלל מודרני עם אריחי קרמיקה מעוצבים, ובין אם מדובר בחלל בסגנון כפרי העשיר ברהיטי עץ יפהפיים. בנוסף לחשיבותן של המעקות כאביזר בטיחותי המונע פציעות ונפילות, יש להן יתרון נוסף (חשוב לא פחות) והוא היופי והייחודיות שמעניק העיצוב המקורי לחלל. בין אם ניקח כדוגמא את המעקות לבית או מוצרים נוספים בעבודות הנפחות, בכל המקרים היופי של המוצר ידבר בעד עצמו, כיוון שלא מדובר במוצר מסחרי אותו ניתן לרכוש בכל חנות או קטלוג, אלא במוצר "בוטיקי", המיוצר בהתאמה אישית ללקוח.

 

כיצד יוצרים את העיצובים המרהיבים?

כדי ליצור את המעקות המעוצבים, הגדרות או הסורגים אין צורך להכות על הברזל הלוהט כבעבר. המומחים של א.י.ל. נעזרים בפטישים הידראוליים ומבערי גז כדי ליצור את הדוגמאות הייחודיות שתראו בקטלוג. כל אחת מהדוגמאות המופיעות אצלנו ניתנות לשילוב הן בבתים בסגנון מודרני והן בבתים בסגנון קלאסי, בהתאמה לחלל ולשטח הנתון. המראה המתקבל הוא ממש כמו שתראו באירופה, בבתים המפוארים בלונדון, או בכניסה לארמון בקינגהאם. אנו יוצרים דוגמאות מרהיבות לפרגולות, מעקות בפירזולים ייחודיים, שערי כניסה בעיצובים מרשימים, סורגים בעלי מראה מלכותי ומפואר ועוד ועוד. לאחר עיצוב הברזל בהתאם לצרכי לקוחותינו, ניתן לצבוע אותו במגוון צבעים. בתהליך היצירה של החומרים הייחודיים, אנו שמים את הדגש על בטיחות, רמת גימור גבוהה והתאמת המוצר למבנה החלל ולצרכי לקוחותינו.