אי.ל נפחות מספקים שילובים מעניינים למעקות הבית המוסיפים רבות בפן העיצובי: מעקות בפרזול ייחודי בעבודת נפחות, מעקות משולבים עץ, זכוכית וחומרים נוספים.

עיצוב הבית באמצעות מעקות

מעקות בבית הם אלמנט חיוני מאוד, כיוון שבראש ובראשונה הם ממלאים תפקיד חשוב של בטיחות. רובנו מתקינים את המעקות ליד גרמי מדרגות, בריכות או מרפסות ביתיות על מנת להעניק לכל אלו את מירב הבטיחות. הדברים נכונים אף יותר, כשמדובר בבית עם ילדים, המועדים יותר לנפילות והחלקות, ועל כן זקוקים למעקות איכותיים ועמידים. מלבד הצורך הבטיחותי, מעקות מוסיפים נופך ייחודי גם בפן העיצובי במרחב הבית. מעקות מעוצבים בצורות לולייניות, ישרות, מעקות בשילוב זכוכית וכדומה הפכו לאלמנט עיצובי מבוקש בבתים ובמשרדים בשנים האחרונות. מעקות המתכת הם הפופולריים ביותר, אולם ניתן למצוא שילובים מעניינים המוסיפים רבות בפן העיצובי: מעקות בפרזול ייחודי בעבודת נפחות, מעקות משולבים עץ, זכוכית וחומרים נוספים.

מעקות למדרגות

בא.י.ל ניתן למצוא מגוון סוגים של מעקות למדרגות בעיצוב מודרני. כך למשל, יש מעקות המעוצבים בעבודת נפחות ייחודית, יש כאלה המשלבים זכוכית וחומרים נוספים, ויש מעקות סטנדרטיים וישרים. כאשר בוחנים מעקות למדרגות מהפן העיצובי, בין אם מדובר במשרדים ובין אם מדובר בדירה או בבית פרטי, יש לשים לב לצבעים המתאימים לחלל החדר. מעקות למדרגות אמורים להתאים הן לצבע המדרגות והן לצבע הקירות ולהשתלב עם הגודל בחלל החדר, ואם אינכם בטוחים במידת ההתאמה שלהם יהיה עליכם להתייעץ עם מומחים.

מעקות למרפסת בבית כפרי

מעקות לגג

מעקות המתאימים לגגות בניינים נקראים גם מעקות חוץ, ומלבד תפקידם הבטיחותי, הם מוסיפים רבות למראה היוקרתי של הגג. מעקות איכותיים לגגות, מאפשרים לנו לעשות את מה שאנו כ"כ אוהבים: לשבת יחד עם בני המשפחה והחברים שלנו, בצורה בטוחה להפליא ולהנות מהנוף הנפרש בפנינו. מעקות לגגות יכולים להופיע במגוון צבעים ועיצובים לבחירתכם, וכן במספר עוביים על מנת לספק את ההגנה הנדרשת.

מעקות למרפסת

אין צורך להכביר במילים אודות חשיבותן של מעקות למרפסות בכל בית בו יש מרפסת. מלבד הפן הבטיחותי, חלה התפתחות אדירה בתחום המעקות למרפסת בעיקר מהפן העיצובי. בעוד בתי הקומות של פעם התאפיינו במראה אחיד ומשעמם למדי, כולם ישרים, עשויים מברזל ופשוטים- ללא כל אלמנטים עיצוביים, כיום ניתן למצוא היום בנייני דירות בהם כל דירה נראית שונה מחברתה, הן בחלוקה הפנימית והן בסוג המעקות. כיום, במקום ברזל שחור בצורה ישרה יש מגוון מעקות בפרזולים מעניינים, בשילוב זכוכית, עץ, אלומיניום, שיש וכמעט כל חומר שתוכלו להעלות בדעתכם.

מעקות לבריכה

סוג זה של מעקות עשוי ממגוון רחב של חומרים, ומיוצר באמצעים שונים. מעקות מתכת הם הפופולריים ביותר לבריכות, כיוון שהם מספקים את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר, וכמובן שניתן לעצב אותם לפי הצורך האישי, בגבהים מסוימים ומחומרים מסוימים שימנעו מילדכם חשש סכנה.

אם אתם יודעים מראש באיזה מעקה אתם מעוניינים ולאיזה צורך, תוכלו לפנות לאנשי המקצוע של א.י.ל. שיסייעו לכם בהתאמת המעקה לתנאי הסביבה והחלל, ויחשפו אתכם למגוון אפשרויות עיצוב שונות.