כאשר חושבים על עיצוב בית פרטי, חשוב שיהיה קשר ישיר בין החלק החיצוני של הבית לחלק הפנימי על מנת ליצור אחידות.

עיצוב גדרות ושערים בהתאם לעיצוב הפנימי של הבית - א.י.ל

עיצוב בית בצורה מזמינה וייחודית, מתחיל מבחירת קו סגנון עיצובי מסוים שילווה אתכם לאורך כל תהליך תכנון הבית ועיצובו, אך כאשר חושבים על עיצוב בית פרטי, חשוב שיהיה קשר ישיר בין החלק החיצוני של הבית לחלק הפנימי על מנת ליצור אחידות. מסיבה זאת, חשוב לרכוש רהיטים מעוצבים, צבעים מרשימים ובכלל כל אלמנט אחר באותו קו עיצוב, כזה שיקנה לדיירי הבית ולאורחים המגיעים לבית תחושה של אחידות ובכלל בית מעוצב על פי הטרנדים האחרונים.

 

אז איך עושים זאת בכל סגנון עיצוב?

בית פרטי בעיצוב כפרי

בית בסגנון כפרי יכיל הרבה עץ וצבעים חמים, לכן ההמלצה היא לבחור גדרות ושערים העשויים מעץ מלא או מברזל עם פרזולים מיוחדים, על מנת להקנות לפנים הבית ולחלק החיצוני מראה כפרי המדמה טבע. מעבר לכך, תוכלו לבחור עיצוב רהיטים מעץ מלא גם לחלל הבית וגם כרהיטי גן יפיפיים שיקנו לאווירה מראה כפרי כמו – שולחן סלוני או פינת אוכל בגווני עץ טבעיים וגם רהיטי גן מעץ מלא משובח.

בית פרטי בסגנון כפרי בשילוב עבודות פרזול

בית פרטי בעיצוב קלאסי

עיצוב קלאסי מכיל אלמנטים יחסית נקיים, אל בעלי אמרה מיוחדת, כזאת שלא ניתן להתעלם ממנה. את הגדרות והשערים מחוץ לבית תוכלו לבחור העיצוב קלאסי, כלומר מחומר אלומיניום משובח, עיצוב רהיטים קלאסיים ומיוחדים כאלה לא רואים בכל בית סטנדרטי, ובכלל חשיבה מעמיקה על כל אלמנט שאתם מוסיפים בחלק הפנימי והחיצוני של הבית.

בית פרטי בעיצוב נקי אורבני

עיצוב נקי הוא אופייני לאנשים שאוהבים את המראה הפשוט, אך משלבים בו מראה מתוחכם וייחודי. עיצוב רהיטים בבתים קלאסים יהיו נקיים, כלומר בגוון אחד ולא צבעוני מידי ומכיל גוונים אחידים. הגדרות והשערים בבית בעיצוב נקי יהיו בעלי גוון אחד, לרוב צבע בהיר כמו – גווני לבן, אפור בהיר, אך נקיים ופשוטים בעלי שיק מיוחד.

בית פרטי בעיצוב מודרני

העיצוב המודרני על כל רבדיו מכיל טכנולוגיה חדשנית וגוונים מרשימים, אך בעלי אמרה נקיה ובשמירה על חלל מרווח ומינימליסטי. עיצוב רהיטים בבית מודרני יהיו דומים לסגנון האורבני – קלאסי, אך בעלי טוויסט מרשים כאלה שלא ניתן להתעלם מהם. לעומת זאת, הגדרות והשערים יכילו טכנולוגיות חדשניות וחומרים חדשניים על פי מיטב הטכנולוגיה המתקדמת, הן מבחינת מפרט טכני והן מבחינת עיצוב מרשים.

בית פרטי בעיצוב צבעוני

בתים בצבעים עליזים, כלומר המון פריטים בגוונים שונים מתאים לאנשים בעלי אופי מיוחד וגם קצת נועזים, כאלה שלא מפחדים מצבעים. עיצוב רהיטים בבתים בסגנון זה יהיה צבעוני ועליז ויהיה הרבה צבע בחלל, אך כמובן שיש לבצע זאת בטוב טעם. גם הגדרות והשערים בבית צבעוני יהיו באותו קו, כך שתוכלו למצוא גדרות צבעוניים ושערים עליזים המעוצבים בטוב טעם כיאה לבתים בקו עיצוב שכזה.

 

למוצרי פרזול נוספים מבית א.י.ל לחץ כאן.