סורגים שקופים או מברזל- מה כדאי? ומעבר לגוון ולשקיפות – כיצד אוכל לקבל החלטה האם לבחור סורגים שקופים או סורגים מברזל? אחת מהדרכים ליצור ביטחון ברמה מוגברת בבית הוא על ידי התקנת סורגים.

סורגים שקופים או מברזל?

סורגים שקופים או מברזל?

סורגים שקופים או מברזל- מה כדאי? ומעבר לגוון ולשקיפות – כיצד אוכל לקבל החלטה האם לבחור סורגים שקופים או סורגים מברזל?

אחת מהדרכים ליצור ביטחון ברמה מוגברת בבית הוא על ידי התקנת סורגים. אלו יסייעו בשמירה על בטחון דיירי הבית, ימנעו נפילה מן החלון וגם ישכנעו כל פורץ מזדמן לחפש לעצמו מטרה אחרת.

רבים הם משקי הבית שמסיבות הקשורות בדעות קדומות, או כתוצאה מחשש מהפן האסטטי של התקנת סורגים, נמנעו מקבלת ההחלטה למגן את חלונות הבית. ולכן, על מנת שהסורגים יעניקו תחושה שונה בעליל מהאסוציאציה הראשונית שעולה מהמחשבה על התקנתם, כיום קיימים סורגים בעיצובים שונים, ביניהם סורגי ברזל וסורגים שקופים, כאשר נשאלת השאלה איך לבחור את הדגם הנכון מתוך ההיצע הרחב.

בראש ובראשונה, כאמור, בעיצוב בית החלומות ישנה חשיבות רבה גם לנושא הבטיחות ועל כן בעלי בתים ודירות בוחרים בהתקנת סורגים כאמצעי בטיחות המגן מפני פריצות, גניבות וכן נפילות. אך על אף שסורגים הנם מעין תנאי הכרחי לשמירה על הביטחון, אין מניעה שיהפכו לפריט עיצובי.

לבחירתך, מגוון סורגים מעוצבים שמלבד ההגנה, יעניקו לחלון גם אלמנט עיצובי.

אז מה לבחור, סורגים שקופים או סורגים מברזל?

על מנת לבחור נכונה רצוי כי תשימו לפניכם את יתרונותיו של סורג אחד אל מול השני.

§         סורגים שקופים – כשמם כן הם, שקופים ועל כן אינם חוסמים את הנוף, הסורגים השקופים עשויים מזכוכית ממוגנת, הנם עמידים ביותר ומחירם גבוה מזה של האלטרנטיבה.

§         סורגים מברזל – סורגים מברזל מגיעים בשלל דגמים ופרזולים שונים ומאפשרים לעצב את חלון הבית כעניות דעתכם. סורגי הברזל מאוד חזקים ובטיחותיים, הם ממלאים את ייעודם היטב.

א.י.ל – ניסיון של 25 שנה

התשובה לשאלה באילו סורגים לבחור, סורגים שקופים או מברזל דורשת מחשבה מעמיקה. אם הבחירה היא מכם והלאה ואתם זקוקים לעצה, ב - א.י.ל אנו מתמחים בייצור סורגים מסוגים שונים ועל כן יכולים להעניק לכם ייעוץ והכוונה לבחירת הסורג המתאים לכם ביותר, מכל בחינה.

אינכם  חייבים להגיע להחלטה לבד! צרו אתנו קשר עוד היום בטלפון 0522-637298  לייעוץ והכוונה שיעזרו לכם לבחור את הסורגים המתאימים לכם בצורה נכונה.

לגלריית הסורגים הייחודים של א.י.ל לחצו כאן ובחרו את העיצוב המתאים לכם ביותר מבין מגוון העיצובים.