אחד הפריטים החשובים ביותר בכל בית בישראל הוא סורגים, בכדי להגן על פתחי הכניסה לבית מפני פורצים וגנבים ולתת תחושת בטחון לכל מי שמתגורר בבית. היכנסו למידע נוסף. 

סורגים לבית - חשיבות ואיכות

אחד הפריטים החשובים ביותר בכל בית בישראל הוא סורגים. אנחנו חייבים להגן על פתחי הכניסה לבית מפני פורצים וגנבים ולתת תחושת בטחון לכל מי שמתגורר בבית.

סורגים הם הדרך הבטוחה והקבועה ליצור הגנה ולשמור על הבית. בעבר ראינו סורגים לבית שהיו משעממים, לא השתלבו עם הסגנון הכללי של הבית והיו בדרך כלל ברירת מחדל. היום המצב הוא שונה, אפשר לתכנן סורגים במגוון רחב של דוגמאות ועיצובים ולהפוך אותם לפריט מסוגנן.

למה אסור לוותר על התקנת סורגים בבית?

החשיבות של התקנת סורגים לבית היא גדולה מאד. בראש ובראשונה סורגים אמורים לתת לנו תחושה של בטחון בתוך הבית בכל שעות היום והלילה. הם מונעים מפורצים וגנבים להיכנס דרך החלונות ולפרוץ לבית.

סורגים מגנים גם ממצבים שבהם הילדים משתוללים ועלולים לפתוח את החלון וליפול החוצה. הם משמשים בעצם חיץ בין הפנים לחוץ בלי להפריע לאוויר, לאור ולצפייה על הנוף מסביב.

בכל בית עם ילדים וגם בבית ללא ילדים חשוב להתקין סורגים לבית, יותר מהכל – הם מעניקים תחושת בטחון באופן קבוע.

סורגים לבית חייבים להיות איכותיים!

לא משנה איזה סגנון של סורגים בחרתם, מאיזה ספק או חברה וכמה הם עלו לכם, הדבר הכי חשוב בהתקנת סורגים היא האיכות שלהם. חשוב לבחור בסורגים שיש להם תו תקן ומיוצרים על בסיס של ברזל טוב ואיכותי.

הסורגים צריכים להיות עשויים בפרזול מקצועי ולהיות מותקנים על גבי החלונות על ידי אנשי מקצוע עם ניסיון, שיודעים איך להתקין את הסורג על החלון בצורה הטובה ביותר. הם אמורים להיות צבועים בצבע מונע חלודה ולהחזיק מעמד במשך שנים בלי לפתח חלודה ובלאי רב.

כמה כללים לבחירת סורגים לבית:

  • לא חייבים להתפשר על המראה, אפשר להזמין סורגים בהתאמה אישית מתוך מגוון אפשרויות שונות.
  • יש אינספור סוגי סורגים לבית שאפשר לבחור מתוכם: סורגים משולבים עם שערי כניסה, סורגים מגולוונים וצבועים, סורגים נפתחים או קבועים וסורגי אל חלד. בידקו את כל האפשרויות לפני שאתם מזמינים.
  • הזמינו את הסורגים רק מספק מוכר, אמין ובעל ניסיון. במקרה הזה אסור להתפשר אם המחיר שהוצע לכם הוא נמוך במיוחד. סורגים צריכים להיות מיוצרים רק על ידי אנשי מקצוע מיומנים.
  • הזמינו התקנה מקצועית – גם ההתקנה של הסורגים בבית צריכה להיות מקצועית כדי להבטיח שהסורגים עומדים בכל התקנים, בטוחים וחזקים.
  • אפשר לשלב ולגוון – בכל חדר בבית תוכלו להתקין סורג שמתאים לצבעים ולסגנון של החדר. 

למידע נוסף אודות סורגי א.י.ל ומוצרים נוספים - http://www.ayl.co.il/  052-2637298