סורגים אולי משמשים בעיקר להגנה נגד פריצות, אבל בהחלט יכולים להפוך גם לאלמנט עיצובי עם ערך אסתטי, ולכן תוכלו לבחור בין כל סוגי הסורגים הנוצרים שעבודת נפחות ביד אמן מקצועית, ולהנות מרמת גימור מושלמת והתקנה איכותית מידי המומחים.

 

סורגים לבטיחות הבית

סורגים לבטיחות הבית

הפתגם הנודע מספר לנו כבר שנים ש"פרצה קוראת לגנב", וכל מי מאיתנו שחי פעם בקומות ראשונות או בקומת קרקע, בין אם בעסק, דירה או בבית פרטי, יודע זאת היטב על בשרו. זו בדיוק הסיבה שמרבית ה אנשים בוחרים למגן את ביתם באמצעות פתרון ותיק ומוכח, אבל כזה שהתקדם איתנו טכנולוגית ועיצובית עד למאה העשרים ואחת: הסורגים.

בחירת סורגים לחלונות

בחירה בסורגים למיגון חלונות היא מהנפוצות והסטנדרדיות כשאנו נדרשים לבחור במיגון הנכון למבנים שלנו, שכן זוהי בדיוק מטרתם המוצהרת: הגנה על פתחי הנכס מכניסתם של גורמים לא רצויים. אבל לסורג בימינו יש תפקיד חשוב הרבה יותר מרק הגנה, והמבחר האדיר של סוגי סורגים המוצעים כיום מאפשר בחירה בסגנון שישתלב מבחינה עיצובית עם יתר הבית או העסק עליו עמלנו כה קשה, כך שיזרום עם התכנית האדריכלית ולא יראה כמו נטע זר על גבי הקירות.

 

בחירת סורגים לבית ולעסק

לא משנה אם אתם רוצים למנוע מהלקוחות, הילדים או חיות המחמד שלכם סיכון מיותר, או להגן על המבנה מחדירתם של מבקרים בלתי מוזמנים מסוג זה או אחר, כשאתם מגיעים לרגע בו אתם בוחרים בסורגים שיעטרו וגם יגנו על קירות הבית או העסק, יש להקפיד על כמה דברים ובראש ובראשונה – על בחירת החומרים, מבחינת סוג חומר הגלם והאם הוא מגיע בפרופיל מלא או חלול, כי אלו יקבעו את עמידותו של הסורג במבחן הזמן, וכמובן שעל עובי הסורג – שיקבע את מידת עמידותו בפני פורצים, ועליו להיות עבה יותר ככל שמדובר בקומה נמוכה יותר.

לאחר שקיבלנו החלטות אלו, נדאג לבחור במרווח הנכון בין סורג וסורג ובגימור חלק ולא חד שימנע פציעות, כדי שלא רק יגן על הבית מפורצים, אלא גם יגן עלינו ועל ילדינו מפציעה אפשרית בבואנו להציץ בבית מן החוץ. עוד נקפיד על התקנה וחיבור (ובלשון המקצועית – עיגון) מושלמים של הסורגים לקיר, שכן סורגים שאינם מאובטחים כהלכה – דינם כמו חלון ללא סורגים בכלל.

לקטלוג סורגים לחצו

סורגים לבית במגוון צבעים ועיצובים

במטרה ליצור תחושת זרימה נעימה וטבעית עומדים לרשות הלקוחות המתעניינים כיום מגוון סורגים ובהם סורגים קבועים מפלדה או כאלו עשויים אלומיניום, לצד סורגים נפתחים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מגולוונים ועוד.

סורגים אולי משמשים בעיקר להגנה נגד פריצות, אבל בהחלט יכולים להפוך גם לאלמנט עיצובי עם ערך אסתטי, ולכן תוכלו לבחור בין כל סוגי הסורגים הנוצרים שעבודת נפחות ביד אמן מקצועית, ולהנות מרמת גימור מושלמת והתקנה איכותית מידי המומחים.

מסורגים בעיצוב ייחודי שיווצר בהתאם לבקשותיכם, סורגים משולבים עם שערי כניסה מסוגים שונים, סורגים מגולוונים וצבועים שהינם עמידים בפני חלודה ובעלי אורך חיים ממושך במיוחד, סורגי אל-חלד ועוד ועוד. כך שכמו שבחרתם לכם את הבית המושלם – תוכלו להתאים לחלונות שלו את ההגנה המושלמת, שלא תגרע מיופיו אלא תוסיף לו.

 

הוסיפו סגנון ובטיחות לבית שלכם עם סורגים לבית לייעוץ חייגו  :  0522-637298  , 02-5901742