אם הייתם יכולים לעצב בעצמכם את השער בביתכם, איך הייתם בוחרים לעשות זאת? בואו ללמוד מא.י.ל על עולם עיצוב השערים.

סוגי שערים שישדרגו לכם את הכניסה

שערים לבית או לחצר הם חלק חשוב בעיצוב הבית. הטרנדים החדשים של היום, מכוונים את בעלי הדירות להשקיע בעיצוב שערים מקוריים ומעוצבים לא רק בשביל לסגור את הכניסה או החניה, אלא גם כדי להעניק לבית הפרטי חזות של יופי ויוקרה. אם הייתם יכולים לעצב בעצמכם את השער בביתכם, איך הייתם בוחרים לעשות זאת? האם כשער חשמלי מעוצב בעיצוב יוקרתי? או שמא כשער בעיצוב הייטקי שיתאים לשאר חלקי הבית? או אולי כשער שחור במראה עתיק ומיוחד? תוכלו לספר לצוות של א.י.ל. איזה שער אתם מעוניינים לעצב, ואנחנו נדאג להגשים את חלומכם.

שערים בסגנון כפרי לחצר הבית

אלו סוגי שערים אנו מציעים?

להלן סוגי השערים שאנו מציעים. אתם מוזמנים להתרשם מסוגי השערים השונים, ולברר עם נציגינו כיצד ניתן להתאים את השער לחלל הבית שלכם.

  • שערים לבית ולחצר – שער לבית או לחצר הוא האלמנט הראשון שמוצב בכניסה לביתנו, ולכן חשוב להשקיע במראה החיצוני שלו. עם עבודה מקצועית ומיומנת, שערים לבית ולחצר יכולים להפוך לאלמנט אומנותי ממש, כשניתן לעצב אותם בהתאם לדרישות הלקוח. א.י.ל. מציעה מגוון רחב של שערים לבית ולחצר מחומרים שונים. ניתן לבחור בין שערי ברזל, עץ, ברזל בשילוב זכוכית, מתכת ושילובים נוספים. ניתן להשתמש בצורות גאומטריות ייחודיות, או לאפשר עיצוב פתוח לשער באופן חלקי על מנת ליצור כניסה מרשימה לבית.
  • שערים דקים ומעוצבים לכניסות או חניות – ההשערים המעוצבים של א.י.ל. מגיעים במבחר צבעים (בפירוש לא רק בצבע שחור). תוכלו לבחור בין צבעים חמים או קרים, ולהתאים את עיצוב השער לאלמנטים שונים בכניסה שלכם. השערים הדקים והמעוצבים מתאפיינים במראה מינימליסטי ועדין והם מתאימים לרוב לבתים עם כניסות צרות או כחניות עבור רכבי הבניין או הבית הפרטי.
  • שערים חשמליים - שערים חשמליים, כשמם כן הם- שערים הנסגרים ונפתחים בהתאם למנגנון חשמלי. שערים אלו בטוחים מאוד לשימוש, ולרוב נסגרים ע"י שלט רחוק. שערים אלו מתאימים לא רק לבתים פרטיים, אלא גם למשרדים ומוסדות כגון: קניונים או בתי ספר, ומגיעים במגוון צבעים ועוביים בהתאם לצורך האישי שלכם. כך למשל, ניתן לעצב את השערים החשמליים כשער דק ומעוצב, או כשער עבה ואטום מברזל או ממתכת, המאפשר לכם פרטיות מוחלטת בביתכם.

 

עולים מדרגה בעיצוב

בעיצוב השערים בבית, תוכלו לבחור מספר חומרים ולשלב ביניהם על מנת ליצור מראה מנצח. כך למשל, תוכלו להציב שער אלומיניום עם יציקות של פרחי זכוכית או סטריפים. השער עצמו יכול להיות מורכב אך ורק מאלומיניום או משילוב של אלומיניום וחומרים נוספים כמו עץ או זכוכית. במידה והשער אמור לתחום כניסה לחניה פרטית, תוכלו לבחור שער הנפתח ונסגר באופן אוטומטי עם מגוון רחב של עיצובים שונים שישתלבו היטב עם הגדרות והקירות שלכם.

לסיכום - שערים הם פתחי הכניסה לביתכם, והם שמעניקים את היופי והרושם למבנה כולו. תוכלו להתייעץ עם נציגינו על מנת להתאים שער יפיפיה, שיוסיף רבות לכניסה לבית.