במאמר הנוכחי נעמוד על סגנונות העיצוב השונים בשערים לבית, ונבחן איזה רושם יוצר כל אחד מהם. היכנסו לצפייה באפשרויות ובתמונות.

סוגי שערים לעיצוב הבית

ביתו של אדם הוא מבצרו, ומסתבר שפרט לאלמנט הבטיחותי מספקים השערים הדקורטיביים לבית מגוון פתרונות מעניינים בתחום האסתטיים. מי מאיתנו שנתקל בשערים דקורטיביים וייחודיים לבית, מבין שמרכיב המראה הוא לא פחות חשוב, כיוון שהוא מעניק לבית כולו אופי מיוחד במינו. בבחירת שערים לעיצוב הבית לרוב נתבסס על סגנון עיצוב אותו נגדיר מראש, שיבוא לידי ביטוי בקו העיצובי אותו נבחר. קווי העיצוב של השערים השונים, כוללים מגוון סוגי חומרי גלם כגון: סגנון עיצוב מודרני המשלב חומרים דוגמת מתכת וזכוכית, סגנון עיצוב כפרי המשלב חומרים דוגמת עץ או או פולימר מוקצף ומגוון קווי עיצוב נוספים, שיעניקו לביתנו את הרושם הראשוני המבוקש. במאמר הנוכחי נעמוד על סגנונות העיצוב השונים בשערים לבית, ונבחן איזה רושם יוצר כל אחד מהם.

סגנונות עיצוב

בשערים לעיצוב הבית נעשה שימוש במגוון חומרי גלם , כשלכל אחד מהם משמעות עיצובית שונה. א.י.ל. שערים מעצבת ומתכננת שערים איכותיים בעיצוב ייחודי, שיעניקו לביתכם יופי, יוקרה וכמובן את הרושם המבוקש. בבואנו לבחור את סגנון העיצוב המבוקש, יש לשקול היטב האם סגנון העיצוב המסוים אכן משקף את העדפותינו האישיות, כמו גם את הרושם הרצוי:

  • סגנון מתכתי: יוקרתי: סגנון העיצוב המודרני של השערים, יתאפיין לרוב בחומרים דוגמת אלומיניום, פלדה וברזל המשדרים יוקרה ואלגנטיות. שערי אלומיניום וברזל מאפשרים מגוון עצום של עיצובים המתאפיין לרוב בקווים ישרים ונקיים. שערים בסגנון המתכתי- יוקרתי, יאפיינו בעיקר וילות וקוטג'ים יוקרתיים, ויפארו לרוב כניסות לבתים.

שער לבית בסגנון מתכתי

  • סגנון כפרי: סגנון עיצוב זה מבוסס בדרך כלל על שילוב עץ מלא, ומעניק את האווירה והתחושה הכפרית האופיינית. שערים המבוססים אך ורק על עץ מלא, אינם מתאימים לכל כניסה או חצר, ומשתלבים בעיקר עם בית או חצר בסגנון דומה. אפשרות נוספת היא לשלב כמה סגנונות בשער אחד, וכך להעניק לביתכם הן את תחושת הבטחון והן את היופי הכפרי הייחודי.

שער לבית בסגנון כפרי

  • סגנון וינטאז': סגנון עיצובי זה משקף תצורות מיושנות משנות ה-30,40 וה-50, יחד עם נגיעות עיצוביות מודרניות. שער הוינטא'ג הקלאסי הוא לרוב בעל עיצוב מעוגל, עם תוספות פריטים קטנים המוסיפים רבות לעיצוב הכללי. בשערי הוינטא'ג בולטים מאוד העיצובים המקוריים וה"לא שגרתיים", ונוכל לראות אותם הן בכניסות בתים פרטיים יוקרתיים, והן כשערי כניסה לחצרות.

שער לבית בסגנון וינטאז'

ואיזה סגנון עיצובי מתאים לביתנו?

כפי שניתן לראות, מגוון הסגנונות העיצוביים הוא רחב עד מאוד, מה שהופך את הבחירה למורכבת יותר. יש לקחת בחשבון את סגנון המבנה, את העדפותיכם האישיות ואת חומר הגלם, ולהחליט על שער מתאים, שישקף נכונה את הבית האישי שלכם. את המשימה כבדת המשקל הזו, בהחלט מומלץ להשאיר לידיהם של אנשי מקצוע מיומנים, הבקיאים בסוגים השונים של חומרי הגלם ובתהליך העיצוב עצמו. אנו בחברת א.י.ל. נעשה כל שביכולתנו על מנת להמליץ לכם על השער, שיקרין את הרושם המתאים באופן חד משמעי.