זקוקים לסורגים לאבטחה הבית ומעוניינים גם לשמור על ההיבט העיצובי? היכנסו למאמר הבא ולמדו אילו סוגי סורגים קיימים ועל ההשפעה העיצובית שלהם לסגנון הבית.

סוגי סורגים לעיצוב חיצוני בבית

אילו סוגים של סורגים נוכל למצוא לעיצוב החיצוני של הבית שלנו?

מדוע שנרצה להתקין סורגים בבית שלנו? לעתים אנו מסתכלים על הסורגים בתור פרזולים שיש להם בעיקר מטרה פרודוקטיבית - למנוע נפילה מתוך הבית שלנו, וגם למנוע פריצה מבחוץ. אין ספק שזה תפקיד חשוב מאד, ובכך לסורגים יש תרומה אדירה לביטחון שלנו. עם זאת, חשוב מאד להבין שיש גם היבטים שונים של עיצוב בכל מה שנוגע לסורגים השונים. קיימים כיום מגוון סוגים של סורגים - שיכולים ממש לבצע שינוי מהותי בעיצוב של הבית שלנו!

 

היבטים חשובים בתרומה לעיצוב

1. אילו סוגי סורגים קיימים יש לבתים? - קיימים שפע של סורגים, בהתאם להעדפה שלכם .קיימים הסורגים הבסיסיים - הם באים בצורה ישרה לחלוטין, והם צמודים לחלון. לעומת זאת, קיימים גם סורגי בטן. סורגים אלו מרוחקים מהחלון ויוצרים זווית עגולה יותר - ובכך הם יכולים לתת לנו עיצוב יותר מושך. קיימים סורגים עם עבודות פרזול יפות במיוחד- ויש שפע של פרזולים אפשריים בעיצובים שאתם תשלבו בסורגים הללו. ניתן גם לבחור סורגים שהם נפתחים וניידים - סורגים שנפתחים על גבי מסילה, או אפילו סורגים שאפשר לנעול עם מפתח במידה ורוצים - וכך למשל הסורגים הללו יכולים להיות מושלמים לא לחלונות, אלא דווקא ליציאה לגינה או לחצר. כמובן שהאפשרויות עומדות לטובתכם ולשירותכם - ואפשר גם להתייעץ עם מסגר מקצועי בנוגע לסוג הסורגים הרלוונטיים עבורכם.

2. איזה עיצוב מוסיפים הסורגים לבית? - תתפלאו לגלות אבל הסורגים לא חייבים לתת לכם תחושה סגורה בתוך הבית. מדובר על מוצרי פרזו ליפים במיוחד שיכולים ליצור עיצוב מיוחד מאד. אם למשל תבחרו בסורגים עם עיטורים מיוחדים - הם יכולים להפוך מראה של כל חדר ליוקרתי יותר, והם תורמים לא מעט לעיצוב הקלאסי שלו. הסורגים אף יכולים להוסיף לא מעט צבע לתוך החדרים השונים, ומעבר לכך גם ניתן לשלב אותם עם פתרונות הצללה שונים לתוך הבית.

3. באיזה היבט חיצוני הסורגים נותנים עיצוב לבית? - מי שבוחר בסורגים כדאי שישים לב שמדובר על פרזולים שתורמים לא רק לעיצוב הפנימי של הבית ובלטחון שלכם - אלא הם גם עוזרים בעיצוב מחדש של הבית מבחוץ. לרוב, מי שחושב על העיצוב החיצוני של הבית לא יבחר כמובן בסורגים המאורכים, הישרים והצמודים לחלון. במקום זה - אפשר לבחור בסורגים מעוקלים מסוג של סורגי בטן, ולשלב בהם עיטורי פרזול יפים במיוחד. כך מי שיסתכל על המבנה מבחוץ - יראה בסורגים כתוספת דקורטיבית מבורכת עבור החלון, והדבר אף יכול לסייע בהעלאה של ערך הנכס שלכם!

סורגים בסגנון

 

הסורגים משנים לחלוטין את העיצוב!

אם כן, במידה ואתם מחפשים פתרון שגם יתרום לתחושת הביטחון שלכם בתוך הבית, אך גם ישתלב היטב ואף יתרום לעיצוב הקיים - אין ספק שהסורגים הם בדיוק מה שאתם מחפשים. מדובר על אלמנט חשוב מאד, אשר משפיע באופן דרמטי על העיצוב.

 

לפרטים נוספים לגבי התאמת סורגים לעיצוב ואבטחת הבית התקשרו - 052-2637298