כיום, מוצעים בשוק מגוון רחב של סורגים בצורות שונות: סורג בטן, סורג חבית, סורג אנגלי, סורג קבוע או מתקפל המאפשר סגירה ופתיחה בכל שעה, ובצבעים שונים.

סוגי סורגים לעיצוב הבית

בבואנו לעצב את הבית, לרוב נבחר להשקיע ברהיטים האיכותיים ביותר, בקרמיקות יוקרתיות לחדרי האמבטיה ולשירותים או בגופי תאורה מעוצבים. עם זאת, לא הרבה יודעים שניתן להוסיף למבנה רבות מהפן העיצובי על ידי הוספת סורגים מתאימים. סורגים לרוב מתקשרים אצלנו להגנה מפני גניבות ופריצות או כמחסום המונע מילדנו ליפול את אדן החלון, אך למעשה הם יכולים להוות פריט עיצובי המתאים לכל חלל. בעבר, רוב הסורגים נראו דומים כשרובם היו עשויים מברזל ללא עיצובים מיוחדים. הסורגים של פעם ברובם המוחלט היו סורגים ישרים וצבועים בצבע אחיד. כיום, מוצעים בשוק מגוון רחב של סורגים בצורות שונות: סורג בטן, סורג חבית, סורג אנגלי, סורג קבוע או מתקפל המאפשר סגירה ופתיחה בכל שעה, ובצבעים שונים: כחול, לבן, אפור, שחור, כסוף ועוד.

עיצובים של סורגים

כפי שכבר הזכרנו קודם, סורגים לדלתות ולחלונות מגיעים במגוון אדיר של עיצובים ודוגמאות, כשהטרנדים החדשים ביותר הם סורגים עם פרזולים מיוחדים (צורות גאומטריות מעניינות) והסורגים המתקפלים שניתן לפתוח או לסגור אותם בעת הצורך ואף לנעול כשיוצאים מהבית. אם מראה עיצוב הבית חשוב לכם וקרוב ללבכם, אין ספק שכדאי להקדיש תשומת לב ומחשבה לבחינת הדגמים המוצעים בשוק, והתאמתם לבית. בא.י.ל. אנו מתמחים בעיצוב והתקנת סורגים מעוצבים וחדשים, שיספקו לכם את המענה הנדרש הן מבחינה פרקטית והן מבחינה אסתטית.

סורגים לדלתות

 

אלו סורגים אנו מציעים?

אנו מציעים מגוון גדול של סורגים לבית ולעסק, בכמה סוגים ועיצובים:

 

  • סורגים קבועים- מדובר בסוג קלאסי של סורגים המוכר לרובנו. אותם סורגים יושבים על אדן החלון ותומכים באדניות או עציצים. סורגים אלו יכולים להגיע במגוון רחב של צורות: סורג בצורת חבית, סורג בטן או סורג ישר. הסורגים לא חייבים להיות מעוצבים בצורה סטנדרטית, וניתן לשלב בהם מגוון רחב של פרזולים, צורות גאומטריות וצבעים שיהפכו אותם למיוחדים במינם.

 

  • דלתות סורגים- סוג נוסף של סורגים מתאימים לבתים פרטיים או לבתים עם יציאה למרפסת או לגינה. היתרון בסורגים אלו הוא שניתן לפתוח ולסגור אותם בעת הצורך- בחלק מהמקרים הם נפתחים לשני כיוונים בדומה לדלת ובחלק מהמקרים רק בכיוון אחד. עם זאת, יש לשים לב להתקנת דלתות הסורגים במקום בטוח, שכן גם הילדים יכולים לפתוח אותם בקלות.

 

  • סורגים אנגליים - סורגים אנגליים הם למעשה פתרון יצירתי לסגירת חצרות אנגליים (קירות הנבנים במקביל לקיר המרתף). קירות אלו חשוב לסגור באמצעות סורגים מתאימים על מנת להגן מפני נפילה למרתף או לחצר ולמנוע מבעלי חיים להכנס באופן חופשי לחצר. הסורג האנגלי של א.י.ל סוגר את תקרת החצר האנגלית, והנו עמיד וחזק לאורך שנים רבות.

כל הסורגים של א.י.ל, ללא יוצא מן הכלל, מיוצרים תוך הקפדה על חומרים איכותיים, רמת גימור גבוהה ועבודה מדויקת על פי דרישות הלקוחות. התוצאה היא סורגים איכותיים, המגנים על הבית ועל ילדכם בעיצובים מרהיבים.