כל בית צריך שער שמספק פרטיות, שקט, ביטחון ובעיקר תחושה ביתית ואינטימית. אצלנו בא.י.ל תוכלו לתכנן שער לבית בעיצוב אישי וממוקד לטעמכם. למידע והתאמה היכנסו.  

סגנונות שערים מעוצבים לבית

כל בית צריך שער שמספק פרטיות, שקט, הגנה מפני פורצים וגנבים ובעיקר תחושה ביתית ואינטימית. את השערים הקטנים והסטנדרטים שהכרנו פעם החליפו בשנים האחרונות שערים מעוצבים לבית שמגיעים בשפע של דוגמאות, גדלים, שילובי חומרים שונים, אפשרויות וצבעים. למעשה, כל אחד מאיתנו יכול היום לתכנן שער משלו לבית בעיצוב אישי וממוקד ולזכות בפריט שמתכתב עם הסגנון הפרטי שלו.

אילו סגנונות של שערים מעוצבים תמצאו כיום?

שערים כבדים ואטומים

לא מעט אנשים שמים דגש על הצורך בפרטיות ובהגנה מפני פורצים ובוחרים להתקין שער אטום ככל האפשר, ללא פתחים ובמראה נקי. שערים אלו מתאימים בעיקר לבתים עם חצר גדולה ורחבה, שבה יש מרחב פנימי. אפשר להזמין שערים כבדים מברזל ואטומים עם עיטורי פרזול הבנויים בתוך השער, עם חלון קטן שנפתח לפי צורך או במראה חלק ונקי – במגוון צבעים שונים.

שערים בשילוב חלונות פתוחים או אטומים

יש מי שרוצים ליצור תחושת פרטיות מושלמת אבל עדיין להשאיר פתחים בשער לכניסה של אור או פשוט מתוך גיוון עיצובי. שערים שבנויים מלוחות ברזל, פרזול ופתחים מחושבים היטב פופולריים מאד בשנים האחרונות. אפשר לשלב ברזל עם זכוכית אטומה וחלבית, עם פתחים מעוצבים בתוך לוחות הברזל המרכיבים את השער או לשלב בין לוחות אטומים ובין פרזול שיוצר פתחים בשער. גם כאן כל האפשרויות מתקבלות בברכה.

שערים מפורזלים

מי שרוצה להנות מתחושה פתוחה, משוחררת ומלאה באור ואוויר יכול לבחור שערים מפורזלים, שבנויים מצינורות ברזל עמידים שעברו פרזול לפי דוגמה מסויימת שנבחרה מראש. אלו ללא ספק השערים הפופולריים כיום בישראל והם מגוונים מאד, עם שפע של דוגמאות, אפשרויות עיצוביות וצבעים.

שערים בשילוב זכוכית צבעונית

מי שלא מוכן להסתפק בצביעה סטנדרטית ורוצה להוסיף אלמנט מיוחד לשער הבית יכול להוסיף לשער זכוכית צבעונית וליצור יצירת אמנות משלו על גבי השער. גם כאן האפשרויות הן בלתי מוגבלות, עם שפע של רעיונות, עיצובים, צבעים וגדלים.

שערים בהתאמה אישית

כל הסגנונות שציינו כאן מתקשרים בעצם לנושא של שערים בהתאמה אישית. היום כבר לא צריך לבחור שער סטנדרטי מתוך קטלוג או להתפשר על הסגנון העיצובי שלכם. אפשר לפנות לחברה מקצועית שמתמחה בבניית שערים לבית, לחשוב על רעיון מיוחד שמדבר אליכם ולעצב יחד עם אנשי החברה את השער שלכם. השילובים הם בלתי נגמרים – שילוב של ברזל וזכוכית אטומה, פרזול בדוגמאות שונות, שילוב עם עץ או צביעה אמנותית.