תחום הנפחות התפתח מאוד בשנים האחרונות וכיום ניתן לבצע בו עבודות של עיצוב פנים. מאז ומתמיד תחום הנפחות התעסק בבנייה מאסיבית אך כיום בשל ההתפתחות הטכנולוגית נפחים רבים מבצעים גם עבודות עיצוב פנים ממתכת הברזל.

עיצוב פנים בעזרת נפחות

נפחות - הבניה מברזל

עיצוב פנים למתקדמים

תחום הנפחות התפתח מאוד בשנים האחרונות וכיום ניתן לבצע בו עבודות של עיצוב פנים. מאז ומתמיד תחום הנפחות התעסק בבנייה מאסיבית אך כיום בשל ההתפתחות הטכנולוגית נפחים רבים מבצעים גם עבודות עיצוב פנים ממתכת הברזל. בשל חוזקה הרב של מתכת הברזל מייצרים ממנה פריטי הגנה רבים לבתי מגורים ומקומות ציבוריים.

שערים להגנה ושיפור חזות הבית

אחד מהפריטים הנפוצים ביותר המיוצרים ממתכת הברזל הם שערים. שערים מברזל מגינים על הבית בצורה הטובה ביותר ובנוסף תורמים לחזות הבית. בתקופות קדומות יותר מתכת הברזל שימשה לבנייה אך ורק לפריטים מאסיביים כמו שערים, כלי רכב וכלי מלחמה. כיום ניתן לעצב בכל צורה את מתכת הברזל בגלל הקידמה והטכנולוגיה.

שערים מברזל - איל

סורגים מעוצבים - הגנה שנראית למרחקים

פריט הגנה נוסף המיועד להגנה על הבית הם סורגים. סורגים המיועדים להגנה צריכים להיות עבים ככל האפשר. לסורגים יש שני תפקידים חשובים כאשר הראשון מבינהם הוא הגנה על הבית מפני כניסת זרים והשני הוא מניעת נפילה של ילדים מחלון המבנה. חשוב מאוד שיווצר תיאום בין הסורגים, השערים וכל פריטי חזות הברזל האחרים.

מעקות מעוצבים לשדרוג הסטיילינג בבית

בתחום עיצוב הפנים ניתן ליצור פריטים רבים לפנים הבית כאשר אחד הפריטים המבוקשים ביותר הם המעקות, עליהם מעצבי פנים שמים דגש רב בתכנון מראה הבית. מעקות יוצרות תמיכה לעולים ויורדים במדרגות הבית. כיום ניתן להתקין מדרגות בפנים הבית ללא כל צורך לשנות את המבנה הפנימי של הבית. חברת נפחות מקצועית יוצרת פריטים רבים המתאימים לבית ולגן. מתכת הברזל מופיעה רבות גם במוזיאונים וגלריות.

עיצוב פריטי ברזל מיוחדים

פריטי ברזל עתיקים נחשבים בדרך כלל יקרי ערך עבור רבים ולכן חשוב לשמר אותם במוזיאונים או בגלריות אמנות. ניתן לעצב פריטי ברזל רבים בסגנונות שונים אך חשוב להתייעץ תחילה עם חברת הנפחות לגבי השתלבות פריטים אלה עם חזות הבית. יש לציין שתחום הנפחות כיום מציע מגוון רחב של פריטים לבחירת הלקוח.