בא.י.ל מייצרים מעקות, סורגים לבית, מדרגות, שערים מעוצבים ומוצרים נוספים בעבודת נפחות מקצועית. כל המוצרים משרתים את לקוחותינו, תוך שמירה על בטיחות מקסימלית לאורך כל שלבי התכנון, הביצוע וההתקנה.

נפחות מקצועית ועבודות ריתוך אלומיניום ברמה הגבוהה ביותר

מתכננים לשפץ את הבית? מעוניינים לעצב את דירת החלומות שלכם? באמצעות עבודות נפחות אמנותית תוכלו ליצור מגוון מוצרים ופריטים לבית, ביניהם מעקות מעוצבים, פרגולות מושקעות, סורגים דקורטיביים ועמידים בשלל עיצובים, שערים מרשימים, דלתות מברזל, גדרות ועוד. כדאי לדעת כי נפחות היא מקצוע עתיק יומין ונחשבת לאמנות מקורית וייחודית. באמצעות עבודות נפחות וריתוכים עדינים ללא סיגים תוכלו לייצר שלל פריטים ומוצרים לעיצוב הבית, המרפסות והחצר, וליהנות מעיצוב מושלם בהתאם לחלומות ולצרכים הייחודיים שלכם.

נפחות אמנותית לעיצוב הבית

תכנון, עיצוב וייצור מעקות, שערים, דלתות, סורגים, פריטי נוי, פרגולות ופריטים נוספים באמצעות נפחות אמנותית מאפשר לכם לעצב את ביתכם באופן מקורי ובלעדי. אם רכשתם דירה חדשה מקבלן הרי תקבלו אותה עם מעקות ומאחזי יד סטנדרטיים, לכן תוכלו לעצב מחדש את הבית או הדירה בעזרת נפח מקצועי ומיומן. הנפח יוכל להציג בפניכם שלל רעיונות לעיצוב פריטים שימושיים שיש בכל בית, כך תוכלו לבחור בדוגמה הקרובה ללבכם ועונה על טעמכם האישי ועל צרכי העיצוב של ביתכם.

מעקה מעוצב לבית

כך לדוגמה תוכלו לבחור במעקות מעוצבים מברזל או מאלומיניום איכותי ועמיד בשילוב חומרי גלם נוספים כמו זכוכית ועץ. תוכלו להתקין מוצרי פרזול מרהיבים ביופיים כמו ידיות מעוצבות לארונות המטבח ולכונניות בחדר השינה, להתקין סורגים בטיחותיים למניעת פריצות ולמניעת נפילת ילדים, כאשר את הסורג ניתן לעצב בשלל סגנונות ובהתאמה לחזית המבנה ולצרכי העיצוב שלכם.

נפחות ועבודות ריתוך בהתאמה אישית 

כדי לעצב את ביתכם כדאי לחפש חברת נפחות מקצועית ואמינה המציעה בין היתר עבודות ריתוך אלומיניום ונפחות אמנותית לעיצוב וייצור שערים ודלתות ממתכת עמידה. כדאי לזכור כי השער ודלת הכניסה יעניקו לביתכם מראה ייחודי, מקורי ומעורר השראה. למעשה, האורחים אשר יגיעו לביתכם יפגשו קודם כל את השער ולאחר מכן ימתינו מחוץ לדלת הכניסה, לכן כדאי להשקיע זמן ומחשבה בבחירת העיצוב הרצוי לביתכם, בהתאמה לקו העיצובי המנחה של החלל הפנימי של הבית ושל חזית המבנה.

דלתות ושערים יש לייצר מחומרי גלם חזקים, עמידים לאורך זמן ובטיחותיים, מאחר ולדלת הכניסה ולשער החיצוני יש תפקיד חשוב בהגנה על חייכם, חיי הילדים ורכושכם. כמו כן, שערים ודלתות כניסה חשופים לנזקי מזג האוויר כמו לחות גבוהה, רוחות חזקות, גשם ושמש ישירה, לפיכך יש לפנות רק לחברה מקצועית ומובילה המתמחה בתחום.

גם בבחירת סורגים יש להקפיד על בעלי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ. מעב לעיצוב המקורי והמרשים יש לבחור בסורג בטיחותי שימנע נפילות של הילדים מחלונות גבוהים וכמובן יקשה על פורצים לחדור לממלכה שלכם.

בנוסף, באמצעות עבודות נפחות מקצועית וריתוך אלומיניום ברמה גבוהה תוכלו לעצב רהיטים, לתכנן פרגולה מעוצבת לחצר או למרפסת, לייצר פינת ישיבה קסומה ועוד שלל פריטים ומוצרים לבית ולגינה, בהתאמה אישית לחלום העיצובי ולתקציב שלכם.