התפתחות הניכרת בתחום עיצוב הפנים, הביאה עמה שינויים טכנולוגיים ואסתטיים רבים, חלקם אף בתחום הנפחות מברזל - סורגים מעוצבים לבית. 

נפחות מברזל - סורגים מעוצבים לבית

נפחות מברזל - סורגים מעוצבים לבית

סורגים משמשים למניעת פריצות בבתים או במשרדים ולרוב מותקנים בקומות מועדות לפריצות, כלומר בקומות תחתונות או עליונות. כמו כן, הם מסייעים בשמירה על בטיחות ילדינו. אם יש לנו ילדים קטנים, הסורגים מונעים מהם נפילות ופציעות.

ההתפתחות הניכרת בתחום עיצוב הפנים, הביאה עמה שינויים טכנולוגיים ואסתטיים רבים, חלקם אף בתחום הנפחות מברזל - סורגים מעוצבים לבית. במקום שהסורגים יצרו תחושה לא נעימה של סגירות ויגבילו את הנוף הנשקף מהחלון כמו שהיה עד כה, החלו להופיע מגוון של סורגים מעוצבים מתוך מחשבה וטעם היוצרים בדיוק את התחושה ההפוכה. סורגים מעוצבים לבית מנפחות ברזל הופכים את מגבלות הסורג ליתרונו הגדול. במקום שהסורג ייצור תחושה של מחנק וסגירות, הוא משפר במידה ניכרת את המראה החיצוני של הדירה או הבית והופך אותו למקום אסתטי ומרשים.

 סורגים מעוצבים לבית

סוגי סורגים הקיימים בשוק 

אם בכוונתנו לרכוש סורגים בעבודת נפחות מקצועית, עלינו לבחון ראשית כל את הצד הפונקציונאלי שלהם, כלומר את הסורג המתאים ביותר מבחינה בטיחותית לביתנו, ורק לאחר מכן את סוגי העיצובים השונים. ישנן שתי קבוצות של סורגים מעוצבים לבית:

{C}{C}1.      {C}{C}סורגים דקים - סורגים לנוי, המוסיפים צבע וחיים לכל פינה בבית. צורתם של הסורגים הדקים קלה ולא מאסיבית, והיא אינה מונעת את מראות הנוף הנשקפים מחלוננו. סורגים אלו דקים ועדינים, מתאימים לחדרי ילדים וחדרי שינה וניתן למצוא אותם במגוון עיצובים מעניינים המותאמים לכל אחד מחדרי הבית. כך למשל ניתן למצוא סורגים הכוללים צלליות של חיות, פרחים, זוגות, דמויות מעניינות ועוד.

{C}{C}2.      {C}{C}סורגים עבים (מגולוונים) - סורגים אלו משמשים למניעת פריצות ונפילות ומאופיינים במנגנוני נעילה מורכבים וקשים לפירוק מבחוץ. מראם של סורגים אלו מהווה לעיתים לעיתים חסרון, אך יש מקומות בהם לא ניתן לוותר עליהם מטעמי בטיחות. בין הסורגים העבים, ניתן לבחור בין כמה סוגים עיקריים: סורגים קבועים ומגולוונים בעלי מראה ישר וסורגים עם "בטן" המשמשים לתליית אדניות וחפצי נוי.

כשאתם מבקשים לרכוש סורגים לבית, חשוב לאפיין מה המטרה עבורה אתם מייעדים אותם. כך תוכלו להגיע בקלות לסוג הסורגים האידיאלי עבור הבית או המשרד.

מה אנו מציעים לכם?

א.י. ל מציעים לכם מגוון סוגי סורגים, תוך הקפדה על עבודת נפחות מקצועית וגימור מושלם. אתם מוזמנים להיכנס לגלריית התמונות שלנו ולהתרשם ממגוון סוגי סורגים שעיצבנו ללקוחותינו.

אנו בא.י.ל נשמח לייעץ לכם ולהציע לכם מגוון סורגים בהתאמה לכל חלון ובית. צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

 צרו איתנו קשר עוד היום לעיצוב והתקנה של סורגים מעוצבים לבית בצורה מקצועית ובטוחה. 


 0522-637298  02-5901742