התקנת סורגים בבית תספק לכם שני צרכים חשובים, האחד והחשוב מכל- הענקת ביטחון לכל המשפחה, השני- מגוון אפשרויות עיצוב ויצירת סגנון ייחודי לביתכם.

מתקינים סורגים לבית

רבים נהנים להשקיע בבית שלהם את מיטב כספם וזמנם. משקיעים בציוד וכלים למטבח, בריהוט מפואר לסלון ובמשחקים החדישים ביותר לילדים. ההשקעה בכל הקשור בבית לא מפתיעה כלל, שכן רבים רואים בביתם כמקום האהוב עליהם ביותר.

על מנת להמשיך ולשמר את מעמדו של הבית כמקום כה אהוב, חשוב לגלם בו גם מימד של ביטחון. כשם שישנה דלת כניסה אשר מסננת את העוברים והשבים מכניסה אל החלל הפרטי שלכם, דומה הדבר עם הסורגים אשר גם הם במקרים מסוימים ימנעו מזרים להכנס אל מרחב המחייה שלכם.

מעניקים ביטחון לילדים

מטרת העל עבור רבים היא להעניק ביטחון לילדים שלהם. הבית הפרטי של כל אחד מהווה עבורו את המקום הבטוח ביותר בעולם, אך חשוב לזכור שעל מנת לזכות בביטחון, חשוב להבטיח תנאים המעניקים את הביטחון. כאשר מתקינים סורגים לבית, בראש ובראשונה דואגים לבטיחות הילדים. הילדים מטבעם סקרנים, פעלתניים ולעתים גם שובבים, כך שהצורך שלהם בבדיקת הגבולות בוער בהם בכל מצב.

כחלק מהחיוניות שלהם והחינניות שבילדות, לא מעטים אלו שלצערנו גם מטפסים על חלונות מתוך סקרנות וגם כתגובה לגירויים כמו רעש אשר נשמעים מהחלון. עם התקנת סורגים לבית, הנכם יכולים להיות שקטים ולדעת שילדכם מוגנים. כהורים, לעתים יש צורך לתמרן ולדאוג למספר ילדים, כך שלא תמיד ניתן להעניק תשומת לב של מאה אחוזים לכל אחד, כך שהסורגים משמשים בתור זוג עיניים נוספות ועתידות למנוע תקרית בטיחותית לא נעימה.

סורגים לעיצוב הבית ולשמירה על הבטיחות

מונעים פריצות ואי נעימות

מרבית האנשים פועלים על פי צו המוסר, אך לצערנו ישנם עדיין אנשים שרואים את רווחם הפרטי לפני הכל, גם במחיר של פגיעה באנשים אחרים. פריצות לבתים אינה תופעה חדשה, אך הבשורה המשמחת היא שניתן למזער משמעותית את תופעת הפריצות באמצעות סורגים לבית. הפורצים המיומנים יודעים לפרוץ היטב בתים דרך החלונות, ועבורם מדובר לא אחת בגישה הנוחה והקלה יותר לבצע את פשעם.

בעת שתתקינו בביתכם סורגים, הרי שאתם מעניקים מעין טיפול מונע, ושוללים מהגנבים את האפשרות להכנס אל שטח הבית שלכם. הסורגים מגינים על החלונות ועם שיבוצם בצורה נכונה ועם חומרים חזקים, הרי שסיכויי הכניסה של הגנבים אל שטח ביתכם אפסיים עד לא קיימים. לכן, בעיקר במקרים בהם מדובר על בית פרטי וכך הגישה קלה יותר, התקינו סורגים והבטיחו את בטיחותכם.

תורמים לעיצוב הבית

הדבר החשוב ביותר שהסורגים מעניקים לדיירי הבית הוא ביטחון. אין ספק שמדובר על פתרון נפלא שהוכיח עצמו פעם אחר פעם, כך שלא מפתיע כלל שרבים דורשים בפתרון הסורגים ללא די. יחד עם זאת, ניתן להפוך את הסורגים לפריט עיצובי של ממש אשר יתרום לנראות ביתכם ועיניק לו חן.

כיום מוצעים סורגים מברזל, אלומיניום וגם מעץ. הבחירה הבטיחותית הטובה ביותר היא אלו מהברזל, אשר יבטיחו לכם שקט נפשי. את הסורגים תוכלו לבחור בעיצוב על פי בחירתכם האישית תוך בחירה של צבע, עיצוב, גימור וכדומה. 

צרו עמנו קשר למידע נוסף אודות מוצרי נפחות, עיצוב והתקנה.