מרפסת תלויה מאפשרת לכם למעשה להוסיף מרפסת בכל קומה במבנה ללא תמיכה מן הקרקע, ואם היא עשויה מפלדה, היא גם מאפשרת לכם ליהנות מחוזק מבני יוצא דופן ומתהליך מהיר וקל של בנייה והקמה.

מרפסת תלויה מאפשרת לכם למעשה להוסיף מרפסת בכל קומה במבנה ללא תמיכה מן הקרקע, ואם היא עשויה מפלדה, היא גם מאפשרת לכם ליהנות מחוזק מבני יוצא דופן ומתהליך מהיר וקל של בנייה והקמה. לפרטים נוספים, כנסו לאתר!

מרפסת תלויה מפלדה

אחרי שבדקתם כמה אפשרויות, הגעתם למסקנה שמרפסת תלויה היא האופציה הטובה ביותר עבורכם, אבל אתם עדיין מחפשים פתרון מהיר, ללא כל המורכבות של בניית מרפסת בלוקים או בטון? מרפסת תלויה מפלדה יכולה להיות בדיוק הפתרון אותו אתם מחפשים, ולאחר שתגלו את החוזק המבני שהיא מציעה לכם ואת החופש המוחלט שיש לכם לעצב אותה בדיוק כפי שאתם רוצים, אין שום ספק שזו תהיה גם המרפסת שבה תבחרו.

מרפסות תלויות מפלדה באלפי בתים בישראל

הוספת מרפסת היא לא רק החלום שלכם. אלפי ישראלים שמתגוררים במבנים בהם לא נבנו מרפסות מובנות לדירות, בדקו כבר את כל האפשרויות להוספת מרפסת לבית, גם בקומות גבוהות בהן לא ניתן למתוח עמודי תמך עד הקרקע, ואלפים רבים מתוכם בחור באפשרות של מרפסת תלויה מפלדה. מרפסת תלויה מאפשרת לכם למעשה להוסיף מרפסת בכל קומה במבנה ללא תמיכה מן הקרקע, ואם היא עשויה מפלדה, היא גם מאפשרת לכם ליהנות מחוזק מבני יוצא דופן ומתהליך מהיר וקל של בנייה והקמה. לעניין העיצוב, יש לכם חופש מוחלט לבחור כל עיצוב שתרצו למרפסת ובבלקון מרפסות יש לכם גם את אנשי המקצוע שיבצעו עבורכם את המשימה מא' ועד ת'.

מהן אפשרויות העיצוב העומדות בפניכם בהוספת מרפסת תלויה מפלדה?

מרפסות תלויות מפלדה היא למעשה מרפסת שהרכיבים שלה נבנים במפעל באמצעות יציקות פלדה. אל ביתכם מגיעה משאית הפורקת את כל חלקי המרפסת, ולאחר שבוצעה כל ההכנה הנדרשת, מגביהה את החלקים אל הקומה שלכם, שם באמצעות ריתוך מקצועי ויסודי מורכבים כל חלקי המרפסת, ובתוך יום עבודה אחד המרפסת עומדת על כנה.
מרגע זה עומדות בפניכם כל האפשרויות שאתם חולמים עליהן בכדי לעצב את המרפסת שלכם על פי טעמכם. במסגרת תהליך העיצוב תוכלו לבחור כל פרט וכל אלמנט במרפסת, ובכלל זה סוג הריצוף, חיפוי הקירות, מעקה הבטיחות, סוכך צל או פרגולה, גופי תאורה, עמודים ועיטורים, סגירת חורף למרפסת וכל אלמנט אחר שתרצו להוסיף. בהמשך הדרך, תוכלו להעמיק את תהליך העיצוב בסיוע מעצב פנים מקצועי, ולטפל גם באלמנטים הדקורטיביים כמו ריהוט, תמונות, שטיחים, פינה ירוקה, פינת ישיבה וכן הלאה.
אבל לפני כל זה, עליכם לעבור את שלב התכנון, שלב בניית ההכנה למרפסת אנו ממליצים לפנות לקבוצת עידן החברה המובילה בתחום המרפסות התלויות, הקמת המרפסת בפועל, עיצובה וביצוע גמר. בתוך כך יהיה עליכם גם לדאוג להגיש בקשה להיתר בניה מהוועדה המקומית לתכנון ובנייה, ובכל השלבים האלה, מהראשון ועד האחרון, מלווה אתכם בלקון מרפסות ואנשי המקצוע שלה.

מרפסת תלויה מפלדה היא פתרון מצוין לכל מי שמעוניין להוסיף מרפסת בקומה גבוהה ממנה לא ניתן למתוח עמודי תמך אל הקרקע. המרפסת היא חזקה ועמידה, היא נשענת על קורות פלדה והיא מאפשרת לכם חופש עיצובי מקסימלי בדיוק על פי טעמכם והעדפותיכם העיצוביות.