התקנת מעקות פנים למדרגות הבית היא לא רק אלמנט בטיחותי נדרש וחיוני אלא גם אלמנט עיצובי, המשווה לבית חזות יוקרתית ומהודרת. על מנת לוודא כי הבחירה שלכם תיעשה באופן מושכל ותשלב את האיכות והבטיחות עם הנוי והיופי. 

מעקות מעוצבים לשדרוג עיצוב הבית

מעקות פנים לבית

מה עושים הורים לילדים קטנים כדי להסיר דאגה ומועקה? מתקינים מעקות בתוך הבית ובכניסה אליו.

התקנת מעקות פנים למדרגות הבית היא לא רק אלמנט בטיחותי נדרש וחיוני אלא גם אלמנט עיצובי, המשווה לבית חזות יוקרתית ומהודרת. על מנת לוודא כי הבחירה שלכם תיעשה באופן מושכל ותשלב את האיכות והבטיחות עם הנוי והיופי, אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציג שירות של חברת הנפחות א.י.ל המתמחה בתחום ייצור מעקות, סורגים, גדרות, שערים ופרזולים

על מנת לספק לכם את המעקות העונים על הצרכים, הרצונות וההעפות שלכם רצוי ליצור קשר לקבלת מידע, ייעוץ ומענה לבניית הפתרון העיצובי הייחודי המתאים לכם.

לבד ממגוון עשיר של דוגמאות שמהן ניתן לבחור, מוצעת גם אפשרות להתקין מעקות  בעבודת נפחות אישית בעיצוב ייחודי לכם לאחר בחירה אישית.

פרזולים מעוצבים למעקות

אחד האלמנטים הבולטים והחשובים ביותר לעיצוב מעקות הוא- הפרזולים. הם המשווים למעקות  את החזות העיצובית המרשימה והופכים אותם לפריט המשפיע באופן ישיר על מראה פנים הבית ועל האווירה בו.

אתם מוזמנים לסייר באולם התצוגה, הווירטואלי והממשי גם יחד ולקבל ייעוץ חינם, אשר יסייע לכם לבחור את המעקות המתאימים לכם ביותר.

סורגים איכותיים לבית

פתוחות בפניכם, הלקוחות הפוטנציאליים והלקוחות הקיימים, מגוון חלופות לבחירה במעקות מעוצבות, בצפיפות משתנה של סורגים ובסורגים בעלי עובי משתנה. גם אם אתם בוחרים במעקה מעוצב ובמיוחד אם וכאשר אתם בוחרים במעקה כזה, חשוב ביותר להקפיד שהגימור שלו יהיה מוקפד ומלוטש, ושלא ייוותרו בו, חלילה, זוויות חדות או זיזים מחוספסים.

חשבו כי לנגד עיניכם את הקטן בילדיכם זוחל על גרם המדרגות ומנסה לקום ולייצב עצמו באמצעות אחיזה במעקה...

בחירת מעקות מעוצבים לשדרוג הבית היא בחירה שצריכה להיעשות תוך לקיחה בחשבון של שיקולי איכות ובטיחות. במיוחד בבית שיש בו ילדים קטנים, מעקה בטיחותי הוא נושא שלא ניתן להתפשר עליו. 

לקטלוג הסורגים המעוצבים לבית תוצרת חברת א.י.ל לחצו

 

חברת א.י.ל מספקת ומתקינה מעקות בטיחותיים ואיכותיים להדר ולתפארת הבית ובעיקר לשקט הנפשי שלכם.

לפרטים נוספים חייגו - 0522-637298   02-5901742