שיטת העבודה היחודית של א.י.ל בייצור מעקות, מדגישה את ההבדל בין שלל מעקות הברזל הקיימים בשוק. לפרטים היכנסו.

מעקות למדרגות מברזל

הסגנונות העיצוביים המגוונים הקיימים בשוק מעקות הברזל, מאפשרים לכל אדם לבחור סוג המותאם לסגנון העיצוב הייחודי של הבית או המשרד. אותם המעקות המאפשרים מעבר חלק בין קומה לקומה, מהווים גם תוספת נפלאה לסגנון העיצובי הקיים. בבתים פרטיים, מעקות נמצאים בשימוש רב על ידי בני הבית, ולכן קיימת חשיבות רבה לבחירת מעקות איכותיים ודקורטיביים לעין על מנת להבטיח אווירה נעימה, ושימוש ממושך לאורך שנים. שיטת העבודה היחודית של א.י.ל בייצור מעקות, מדגישה את ההבדל בין שלל מעקות הברזל הקיימים בשוק, לבין המעקות של א.י.ל, יצירת אומנות המשתלבת באופן מושלם עם חדר המדרגות שבביתכם.

סגנונות עיצוביים שטרם ראיתם

בא.י.ל תוכלו להנות מהיצע מגוון ונרחב של מעקות ברזל בסגנונות עיצוביים שונים. מעל 25 שנה של ניסיון בנפחות מקצועית, מאפשרת לנו לפסל בקלות מעקות ברזל דקורטיביים בעיצובים ייחודיים שטרם ראיתם. כל אחד מן המעקות המעוצבים, מותאם על ידי מומחי א.י.ל. לסגנון הבית או המשרד, ומשתלב היטב עם האלמנטים העיצוביים הקיימים של הבית.

בין סוגי המעקות שלנו ניתן למנות:

  • מעקות פנים הכוללים שילוב חומר אחד או מספר חומרים לרבות: זכוכית, עץ, אבן ועוד
  • מעקות פנים בעבודת פרזול ייחודית הכוללת צורות גאומטריות מקוריות, עיצובים גליים, ישרים, עגולים ועוד
  • מאחזי יד מברזל התורמים לבטיחות בני הבית המעוצבים בעבודת נפחות ייחודית בצורות עיצוביות מגוונות: מעוגלות, מרובעות, גליות, מלבניות ועוד

מעקות פנים בעיצוב ייחודי

בשורה חדשה לחלל החדר

אנו מאפשרים ללקוחותינו לבחור שילוב של מספר חומרים במעקה אחד, על מנת להתאים אותם לקווי העיצוב השולטים בחלל ולצרכים הייחודיים של כל לקוח. כך למשל, ללקוחות המעוניינים לשדר מראה יוקרתי יותר בחלל הסלון, נמליץ על מעקות קלאסיים בשילוב קווים ישרים או מעוגלים או מעקות משולבי זכוכית שקופה. מעקות מסוגים אלו מעניקים אשליה של מרחב, והקווים העדינים שלהם תורמים למראה הסולידי והיוקרתי. לעומת זאת, ללקוחות המעוניינים במראה כפרי או אותנטי, נוכל להמליץ על מעקות ברזל בשילוב של עץ מגולף היוצר מראה נעים ורך יותר לחלל החדר. בשורה התחתונה - מעקות הברזל מאפשרים להביא לחלל החדר רמה גבוהה של יצירתיות, כשכל מוט ומוט מגולף ומעוצב בצורה ייחודית.

מעקות ברזל- הבטיחות היא לפני הכל

כאמור, המעקה הוא אחד הרכיבים החשובים ביותר בבית, אולם לפני שנדאג ליופי ולצד האסתטי, חלה עלינו חובה לדאוג לנושא בטיחות המעקה. על פי החוק בישראל, חלה חובת התקנת מעקה בכל מרפסת או גרם מדרגות בעל 3 מדרגות לפחות.  על גובה המעקה להיות לפחות 105 ס"מ על מנת להבטיח את בטיחותם של העוברים ושבים ולמנוע נפילה של אחד מבני הבית. המומחים שלנו מביאים את המעקה שבחרתם לביתכם או למשרד במספר חלקים, ומרתכים אותם. לשלב זה חשיבות קריטית במהלך ההתקנה, כיון שמעקות שלא עוגנו היטב בגרם המדרגות עשויות להוביל לאסון חלילה. כדי למנוע תקלות מבעוד מועד, כל מתקיני המעקות של א.י.ל נבחרו בקפידה על מנת להבטיח עבודה מקצועית ויסודית, וחיבור הרמטי של המעקה לגרם המדרגות. בנוסף, כל סוגי מעקות הברזל המיוצרים בא.י.ל. עומדים בתקני הבטיחות, ומורכבים באופן קפדני כדי שיוכלו לשרת אתכם לאורך שנים.