מעקות בעבודת נפחות מקצועית משלבים עיצוב ושמירה על בטיחות הדיירים. היכנסו למידע אודות הסוגים והשימושים.

מעקות חוץ לבית ולגינה

מעקות חוץ לבית ולגינה – לשמירה על הבטיחות של כולנו

כיום, השימוש במעקות נפוץ לא רק בתוך הבית או המבנה, אלא גם מחוץ לו, באזור החצר והגינה. חשיבות המעקות היא בשמירה על הבטיחות של המשתמשים במתקנים הנמצאים בחוץ. כמו כן, המעקות מוסיפים יופי למקום בו הם מותקנים וניתן להזמין אותם במגוון של סגנונות ועיצובים.

מעקות חוץ יכולים לשמש כגידור סביב בריכת שחייה, כל זאת באמצעות מניעת גישת ילדים לשטח הבריכה. במידה ומעוניינים לנקוט צעדים נוספים לשמירה על הבטיחות, יש גם להתקין בבריכת השחייה, רצפה צפה מתרוממת, שיכולה למנוע מקרי טביעה. למעשה, מדובר על כיסוי לבריכה, שהינו בטיחותי ומעוצב, המאפשר שימוש בשטח הבריכה, כאשר זו אינה מתפקדת כבריכת שחייה וגם מסייע לפתרון של בעיית הבטיחות.

מעקות החוץ של א.י.ל

סוגי מעקות חוץ

מעקות בעבודת נפחות מקצועית – אם נמאס לכם מהדוגמאות והעיצובים הקיימים של מעקות חוץ, תוכלו תמיד להזמין מעקות מעוצבים הנעשים על ידי עבודת נפחות, ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר.

מעקות ברזל – מיוצרים מברזל חזק ואיכותי ומהווים מקור לבטיחות ויופי, בעלי עמידות גבוהה בכל תנאי מזג האוויר, לא מחלידים ודורשים מעט תחזוקה.

מעקות בשילוב זכוכית – ניתן לשלב כמעט כל חומר עם זכוכית והתוצאה יוצאת פשוט מדהימה. אלו מעקות המתאימים כמעקות פנים אך גם כמעקות חוץ (במידה ויש לכם בריכת  שחייה). הם מסבים יופי, מרחב ומעניקים תחושה של חלל גדול.

מעקות מנירוסטה – משמשים בעיקר כמאחזי יד עבור בריכות שחייה והם מעולים למניעת בעיות החלקה בעת הכניסה והיציאה מהבריכה.

מה חשוב לוודא בטרם רכישת מעקות חוץ?

יש לשים לב שהמעקה עשוי מחומרים באיכות גבוהה, שיהיו עמידים לאורך זמן. התקנת המעקה תהיה רק על ידי מתקין מעקות מקצועי. כך תהיו בטוחים שההתקנה בוצעה כמו שצריך והמעקה יהיה יציב ובכך ימנעו סכנות נפילה. בדקו שסגנון המעקה ועיצובו, אכן משתלב עם העיצוב החיצוני של הבית.

כמה זה עולה לנו?

מחיר המעקות תלוי כמובן בסוג החומר ממנו הם עשויים וכמו כן בעיצוב ובסגנון. מעבר לכך, במידה ותרצו מעקה בעיצוב אישי, הרי שתצטרכו להוסיף עליו, לפחות כמה אלפי שקלים (היות שמדובר על יצירת מעקה על פי דרישות מותאמות אישית).

לפני הרכישה, מומלץ לבצע סקר מחירים במספר חברות ובקרב אנשי מקצוע פרטיים העוסקים בתחום ייצור מעקות חוץ. בדקו גם המלצות דרך הרשתות החברתיות ובקשו לראות עבודות שבוצעו אצל לקוחות פרטיים ועסקיים. כך, תוכלו לראות ולהעריך את איכות העבודה וגם לדבר עם הלקוחות ולשמוע חוות דעת אמיתית על החברה או איש המקצוע.

לאחר מכן, השוו בין הצעות המחיר השונות שקיבלתם ובדקו אצל מי כדאי לכם לבצע את העבודה. קחו בחשבון שמדובר בהשקעה כספית של כמה אלפי שקלים, מה שכן אתם תהנו ממנו לאורך זמן ובעיקר תהיו בטוחים שתרמתם המון לבטיחות שלכם ושל המשתמשים בבית.