לא תמיד אנו חושבים על דברים כמו המעקה שמלווה כל גרם מדרגות, אשר נתפס בעינינו כדבר מובן מאליו. אך למעקות ישנם תפקידים חשובים מאוד, הן מן הבחינה הפרקטית והן מן הבחינה העיצובית והאסתטית.

מעקות איכותיים לבית

החשיבות של מעקות איכותיים לבית

לא תמיד אנו חושבים על דברים כמו המעקה שמלווה כל גרם מדרגות, אשר נתפס בעינינו כדבר מובן מאליו. אך למעקות ישנם תפקידים חשובים מאוד, הן מן הבחינה הפרקטית והן מן הבחינה העיצובית והאסתטית. מעקות הם כמובן קודם כל האמצעי שנועד לספק יציבות ובטחון לאנשים אשר משתמשים בגרם המדרגות, אך בנוסף לכך מדובר גם באובייקט בעל חשיבות אסתטית שלמראה שלו יכולה להיות השפעה ניכרת על העיצוב הכללי של החלל בו נמצאות המדרגות. בחברת א.י.ל משלבים בין יציבות לאסתטיקה ומאפשרים לכם לבחור מבין שלל סוגים של מעקות ואובייקטים דומים כמו מאחזי יד ועוד.

שיקולים עיקריים בבחירת מעקות

השיקול העיקרי בבחירת אובייקט כמו מעקה הוא כמובן היציבות שמספק החומר ממנו הוא עשוי והטכניקה בה עובד החומר. בחברת א.י.ל מתמחים בנפחות ומספקים לכם את המעקה הבטוח ביותר, ללא שום פשרות. אצלנו תוכלו לדעת כי המעקה שבחרתם ישרת אתכם במשך שנים רבות, ויעמוד בפגעי הזמן והשימוש המרובה בו.

עיצוב פנים מעקות לבית

לצד הדרישות הבטיחותיות והפונקציונאליות יש למעקות גם דרישות שקשורות יותר לעיצוב פנים המבנה, וגם כאן מציבה חברת א.י.ל סטנדרטים בלתי מתפשרים. עיצוב המעקה צריך להשתלב באופן הרמוני עם העיצוב הכולל של החלל ובנוסף לכך לתת למדרגות עצמן את הנגיעה של סגנון ואלגנטיות, ובכך למצות את הפוטנציאל העיצובי שיש למדרגות המוצבות בחלל פנימי. רמת הגימור המושלמת שמאפיינת מעקות, מאחזי יד ומוצרים נוספים שתמצאו בחברת א.י.ל משדרגת את מראה הבית או העסק בצורה מקסימאלית.

מעקות חוץ

בנוסף לאותם מעקות הנמצאים בתוך הבית אפשר למצוא גם שימוש נרחב במעקות חוץ. חשיבות העיצוב של אובייקטים כאלה היא עליונה, כיוון שהם נוטלים חלק חשוב בחוויית הכניסה למבנה עצמו. החל מן הרושם הראשוני שנצפה עוד מרחוק, ועד לחוויית הכניסה כולה שצריכה להיות זורמת ולהתאפיין באווירה עיצובית ספציפית המותאמת לריהוט גן אשר נותן מראה יוקרתי, יש צורך לדעת כיצד לבחור את המעקה המתאים וכיצד להתאים אותו בצורה המיטבית לחלל הקיים.

מעקות מעוצבים 

בסופו של דבר הפרטים הקטנים של כל מעקה או מאחז יד הם אלו שיעשו את ההבדל, וכדאי מאוד לקבל ייעוץ מקצועי בכל מה שקשור לבחירת הסגנון ושילוב המעקה במבנה. אנו בחברת א.י.ל מציעים לציבור לקוחותינו מגוון רחב במיוחד של מעקות מעוצבים, ומתפעלים מערך ייעוץ מקצועי ומנוסה. צרו עימנו קשר ונשמח להתאים לכל אחד מכם את המעקה המתאים.

 לגלרית תמונות של מעקות למדרגות לחצו. 

 

לייעוץ בבחירת מעקות למדרגות איכותיים לבית

חייגו עכשיו : 0522-637298 

 

 

 

מעקות