לפעמים לא צריך הרבה מעבר למה שכבר קיים. עיצוב הבית כבסיס יכול לשדר יופי, יוקרה ופאר יותר מכל אגרטל, פסל או תמונה שיעמדו בבית. עובדה זו נכונה במיוחד לגבי מעקה המדרגות של הבית.

מעקה עם אמירה עיצובית

מעקה אקסקלוסיבי עושה את ההבדל

לפעמים לא צריך הרבה מעבר למה שכבר קיים. עיצוב הבית כבסיס יכול לשדר יופי, יוקרה ופאר יותר מכל אגרטל, פסל או תמונה שיעמדו בבית. עובדה זו נכונה במיוחד לגבי מעקה המדרגות של הבית. מחשבה רבה מוקדשת על ידי מיטב אנשי המקצוע לעיצוב מעקות שישרתו את בני הבית הן מבחינת ההנאה האישית מעצם היותם פריט דקורטיבי עיצובי והן מבחינת היותם כלי להגנה ושמירה על בטיחות העולים והיורדים במדרגות.

מעקות בתוך הבית

המעקות מהווים את המשענת הנדרשת לעולים וליורדים וחייב להיות מחובר באופן מקצועי למדרגות ולקיר. בעלי מקצוע מוסמכים מבצעים את העבודה ודואגים לבטיחות המוצר. המעקה חייב להיות עשוי מחומר איכותי וחזק.

מכיוון שמדובר על מעקות המצויים בתוך הבית, הם ישתלבו בתוך העיצוב הפנימי, למרות שחשוב לציין כי ישנם לקוחות שדווקא יעדיפו להבליט אותם ובכך לשבור את הרוח העיצובית הנושבת בחלל בהם המעקות נמצאים. מומלץ להתייעץ עם בעלי מקצוע לעיצוב מעקות, היות ומדובר במוצר שילווה את הבית עוד שנים רבות. הסגנון של מעקות המדרגות מעיד על המחשבה העיצובית, על טעמו של הלקוח ולעתים מהווה גם סימבול מעמדי.

מעקה חוץ

במקרה זה מדובר על מוצר שחייב להיות עמיד בפני נזקי מזג האוויר. החומר ממנו מיוצרים המעקות יהיה חסין חלודה ומאסיבי אם כי לא בהכרח יורגש ככבד וזאת משום העיצוב הסופי שלו. מעקה חוץ מהווה חלק מהמרפסת והיא מהווה חלק מהמראה הכללי של הבית. חשוב שהאמירה העיצובית של הבית תהיה זורמת ונעימה ותעביר תחושה אסטטית לצופים בבית.

יחד עם המראה הייחודי חשובה הבטיחות של בני הבית ולכן מושם דגש מיוחד על חיבור המעקות בצורה טובה ובטיחותית. אנשי מקצוע בקיאים בתנאים ובדרישות של התקן הישראלי המורשה כחוק, מודעים לגבי הגובה המינימאלי הנדרש ולרווחים בין המרכיבים של המעקות המוצהרים כחובה בחוק.


הפרט הקטן חשוב תשומת לב מרובה ניתנת לכל כיפוף, עיקול ועיצוב של הברזל, זאת במגמה לגרום לעיצוב המעקות להוות אמירה אומנותית, יצירה בפני עצמה, כמו שנאמר: כשהבית אסתטי, מעוצב בחוכמה ובנוי כהלכה אין צורך בקישוטים נוספים. 

 

הוסיפו סגנון וחוזק לבית שלכם עם מעקה חוץ או מעקות פנים – צלצלו אלינו עוד היום

0522-637298   02-5901742