בעידן המודרני ישנן דרכים רבות לאבטח את ביתכם באופן שיגרום לכם ולכל בני משפחתכם להרגיש בטוחים בסביבתכם האישית. לפרטים היכנסו.

מיגון ואבטחה לבתים פרטיים

ביתנו הוא המקום אליו אנו ובני משפחתנו חוזרים בסוף כל יום כדי להירגע ולנוח. זהו מקום המפלט עבור רבים מאיתנו והמעון בו אנחנו מרגישים בטוחים ומאושרים. כדי לשמור על התחושה הזו, חשוב לאבטח את ביתכם בצורה נאותה באמצעים העומדים לרשותכם, בייחוד כאשר מדובר בבתים פרטיים הנמצאים על הקרקע. למרבה השמחה, בעידן המודרני ישנן דרכים רבות לאבטח את ביתכם באופן שיגרום לכם ולכל בני משפחתכם להרגיש בטוחים בסביבתכם האישית.

אבטחה היקפית לבית

בכל הקשור לבתים פרטיים, מיגון היקפי הוא גורם חיוני לשמירה על אבטחת הבית. כדאי להתקין מערכת אזעקה, וכמובן – לא לשכוח התקנת מצלמות אבטחה לבית. ישנו מגוון סוגים של מערכות משני הסוגים הללו, אותן ניתן להתאים לצרכים האישיים שלכם וגם לתקציב שהקציתם לנושא האבטחה. מערכות אזעקה יכולות להתריע על פולשים הנכנסים לשטח של ביתכם או מתקרבים אליו, ומכאן יתרונן.

ברגע שמאותר פולש, נשלחת אתרעה לחברת האבטחה. הם יכולים לשלוח נציגים לבדוק את ביתכם ולראות האם אכן אירעה פלישה. מלבד זאת, אתם יכולים לקבל קוד אבטחה ייחודי שרק אתם ובני משפחתכם תדעו, וכל אדם שלא יידע אותו לא יוכל להיכנס לביתכם. נדבך נוסף וחשוב של אבטחה מסוג זה הוא מצלמת האבטחה, שמאפשרת לצלם חלקים נרחבים מחוץ לבית או בתוכו, ולהתריע על כניסה של גורמים בלתי רצויים, כך שתוכלו להגן על ביתכם ועל שלומכם.

שערים לבתים פרטיים – מחסום פיזי

לפני המצאת מצלמות האבטחה ומערכות האזעקה הביתיות, הייתה נהוגה דרך נוספת לאבטח בתים והיא הרכבה של שערים. ישנה סיבה טובה לכך ששערים עדיין נמצאים בשירות עד היום, והיא העובדה שהם מספקים דרך מצוינת לאבטח בתים. שערים יכולים להיבנות במגוון גבהים, מה שמקשה את הטיפוס עליהם, ובנוסף ניתן להתקין בהם מערכות נעילה שדורשות אישור כניסה.

שערים נבנים מסביב לכל שטח הבית, מה שמהווה יתרון משמעותי נוסף. באופן הזה ניתן לתחום את הבית בצורה אופטימלית ולגדר אותו, כך שתימנע כניסה של פולשים אליו. כיום, שערים לבית ניתנים להתאמה אישית לצרכים שלכם, וניתן אף לעצב אותם בדרך המועדפת עליכם.

שערים לאבטחת בית

סורגים לכל צורך

דרך נפוצה נוספת לאבטח את ביתכם היא על ידי התקנה של סורגים במקומות אסטרטגיים לאורכו. הכוונה היא להתקנת סורגים על חלונות שונים במספר חדרים שהגישה אליהם מהקרקע היא קלה. ההתקנה של הסורגים תמנע כניסה של פולשים לחדרים ברחבי הבית, וגם פציעה של ילדים שנמצאים בו, ועלולים לטפס על החלונות. כל אלה הופכים את הסורגים לדרך האידאלית לסגור את החלונות בבית ולאבטח אותו בצורה פיזית.

סורגי חבית לאבטחת בית

ביתנו הוא המבצר שלנו, וחשוב שנשמור עליו מפני חדירה של גורמים בלתי רצויים. כדי לעשות זאת, מומלץ להתקין בו סורגים ושערים שיגנו עליו מבחינה מבנית, וכמובן, לא לשכוח התקנת מצלמות אבטחה לבית, שיאפשרו לכם להרגיש בטוחים בו בכל עת.