מתכת הברזל נחשבת לחזקה בתחום הנפחות ומכאן יתרונה הרב. פריטי נפחות רבים אותם אנו יוצרים, משמשים גם כפריטי הגנה. 

מהי עבודת נפחות

אומרים כי "יש להכות בברזל בעודו חם". בעולם הנפחות קיימות כמה משמעויות לביטוי הזה. הברזל, אכן צריך להיות חם כשמכים בו, וכשיוצרים ממנו עיצובים מדהימים למעקות, מדרגות, סורגים, שערים, דלתות מתכת ועוד. אז מהי בעצם עבודת נפחות?

על עבודת נפחות

כאשר מתעניינים מהי עבודת נפחות, צריך לזכור כי מדובר במקצוע הדורש דקדקנות, סבלנות ומומחיות בתחום. עבודת נפחות היא למעשה כל מה שקשור בייצור ועיצוב מוצרים בברזל ובמתכת בכלל, והכוונה בעיקר למעקות מסוגים שונים, סורגים לדלתות ולחלונות, שערי ברזל, מדרגות מתכת, דלתות מברזל, פרזולים שונים ועוד. לעיתים ניתן לייצר מוצרים אלה באופן פשוט, אבל פעמים רבות, בעיקר בעידן המודרני בו קיימת חשיבות רבה ליופי ולחיצוניות, נדרשות עבודות נפחות מורכבות יותר הכוללים מוצרים מעוצבים המתאימים למקום בו הם אמורים להיות מותקנים. לכן, כאשר שואלים מהי עבודת נפחות, צריך לדעת כי מדובר לא רק בעבודה הטכנית עצמה, אלא גם בעיצוב ובאומנות שיש במקצוע.

מוצרי ברזל ומתכת שונים

המוצרים המיוצרים באמצעות נפחות הינם שונים ומגוונים:

שערים ודלתות – שערי ברזל לחצר, לכניסה לבית, לכניסה לבית עסק, למשרד, לחנייה.

סורגים ודלתות סורג – כולנו מבינים את הצורך בהגנה על בטיחות הבית ודייריו. עבודת נפחות מקצועית עוסקת גם בייצור והתקנת סורגים לחלונות ולדלתות, מאובטחים ואיכותיים, וגם מעוצבים בהתאם לדרישת הלקוח.

מעקות פנים ומעקות חוץ – מעקות הכרחיים לצורך בטיחות והצלת חיי אדם. כיום החוק מחייב התקנת מעקה בבית ובמרפסות. מעקות פנים הם בעיקר מעקות למדרגות או למרפסות פנימיות, בעוד מעקות חוץ מתייחסות בעיקר למעקות במרפסות או במדרגות חיצוניות.

מדרגות – לא פעם נדרשת עבודת נפחות אשר מטרתה ייצור מדרגות מברזל, בעיקר בבתי עסק ומשרדים, אבל לעיתים גם בבתים.

פרזולים – פעמים רבות אנשים מבקשים לשפר מראה של רהיט או של פינה בבית בעזרת עבודות פרזול איכותיות ומעוצבות. עבודות פרזול יכולות לכלול התקנת רגליים לשולחן, ייצור מיטת מתכת, ייצור מדפים ממתכת, תיקון רגלי ספה ועוד.

כאשר מחפשים מהי עבודת נפחות טובה

שאתם זקוקים לסוגים שונים של עבודת נפחות, כדאי לברר על טיבם ואיכותם של אנשי המקצוע אותם אתם בודקים. מהי עבודת נפחות טובה? זו עבודה הנעשית באופן מקצועי ומיומן, תוך שימת לב לפרטים הקטנים והחשובים. נפח מקצועי הוא לא רק בעל ידיים טובות וידע טכני, אלא גם אדם עם עין עיצובית וניסיון, אשר יודע להתאים סוגים שונים של מעקות, שערים, דלתות, מדרגות, ידיות וכדומה, למקומות השונים ולמטרות השונות. אבל עבודת נפחות כוללת לא רק את הידע והיכולות המקצועיות, אלא גם את איכות החומרים ואחריות העבודה. כל אלה חשובים והכרחיים לייצור מוצרי נפחות ברמה גבוהה.

 

אם אתם זקוקים לסוגים שונים של עבודות נפחות, פנו אלינו עוד היום כדי להתרשם ממגוון הפתרונות שנוכל להעניק לכם, בסטנדרטים גבוהים ובמחירים מעולים! חייגו אלינו ונשמח לסייע:  052-2637298