מדרגות ברזל מספקות לא מעט יתרונות לבתים ולבתי עסק והם בדרך כלל פרט מעוצב שאי אפשר להתעלם ממנו. היכנסו למידע אודות היתרונות במדרגות ברזל ושימושים שונים. 

מדרגות ברזל לבית ולעסק – יתרונות וסגנונות

אחת ההחלטות העיצוביות החשובות שאנחנו לוקחים בבית או בעסק היא איך ייראו המדרגות שמובילות אל הכניסה, הקומה השנייה או אל המרפסת שטופת השמש שעל הגג. מדרגות צריכות להיות נוחות לשימוש, בטוחות ועשויות מחומרים עמידים וחזקים. הן יכולות וצריכות להתאים לסגנון של הבית או של המשרד. מדרגות ברזל מספקות לא מעט יתרונות לבתים ולבתי עסק והם בדרך כלל פרט מעוצב שאי אפשר להתעלם ממנו.

כל היתרונות של מדרגות ברזל

חזקות ועמידות:

היתרון העיקרי של מדרגות ברזל הוא החוזק שלהן. הן עשויות מברזל איכותי, כבד, עמיד מאד, שקל לצבוע ולשנות את המראה שלו אבל תמיד נשאר יציב וחזק, בעיקר אם מקפידים לרכוש את המדרגות אצל ספק אמין ומקצועי.

בניגוד למדרגות עץ שיכולות עם השנים לקבל בלאי טבעי, מדרגות ברזל עמידות ומחזיקות מעמד במשך שנים. למעט צביעה בצבע נוגד חלודה מדי מספר שנים אין צורך בתחזוקה שוטפת כלשהי לאורך השנים, בייחוד אם הזמנתם את המדרגות מספק מקצועי ואמין.  

מעוצבות ומגוונות:

פרזולים יפיפיים, צביעה מיוחדת, שילוב עם עץ וחומרים נוספים – כל הדברים האלו הופכים את מדרגות הברזל לורסטיליות. פנייה לחברה המתמחה בעיצוב ויצירה של מדרגות ברזל תאפשר לכם ליצור עיצוב שהוא לגמרי שלכם, בלי פשרות, ולהתאים אותו לסגנון העיצובי של הבית או המשרד.

מדרגות ברזל יכולות להשתלב בעיצוב קלאסי ואלגנטי, משתלבות בצורה נפלאה עם עיצוב מודרני ונקי והופכות לנקודת מיקוד מעניינת בתוך חלל מינימליסטי, כשהן מוסיפות עניין למקום. בפשטות - מדרגות בהתאמה אישית.

בטוחות לשימוש:

מעבר לעמידות ולאפשרויות העיצוב הרבות, מדרגות ברזל הן בטוחות מאד לשימוש. הן עומדות בתקני הבטיחות המחמירים בתחום המדרגות, חזקות ויכולות להחזיק תחת משקל כבד. תכנון נכון, התקנה של איש מקצוע מנוסה ושימוש בברזל איכותי יובילו ליצירת מדרגות איכותיות, חזקות וכמובן בטוחות למשך שנים.

מדרגות ברזל מעוצבות

סגנונות של מדרגות ברזל – לכל בית ומשרד

מדרגות ברזל מפורזלות: מדרגות שמגיעות בשלל עיצובים ודוגמאות ובנויות מברזל בלבד. הן יוצרות מראה נקי ואלגנטי בכל בית ומשרד ואפשר לצבוע אותן בשלל צבעים.

מדרגות ברזל בשילוב עץ: מדרגות עם מעקה מפורזל מברזל, בשלל דוגמאות, כאשר המדרגה עצמה בנויה משילוב בין ברזל ועץ. שילוב מלא בחמימות שמתאים גם לבית וגם למשרד.

מדרגות ברזל בקווים נקיים: מדרגות עם מעקה שבנוי לפי התקן ממוטות ברזל מסודרים ללא פרזולים. המראה המתקבל הוא נקי מאד, מודרני ותעשייתי ומתאים גם לבית וגם לבית העסק. 

 

לכל שירותי אי.ל - שערים, מעקות וסורגים מברזל לחץ כאן