כספות יכולות להיות יעילות מאוד לכל לקוח אפילו במגזר הפרטי. כיצד כספות יכולות לשדרג את הבית? אילו סוגי כספות קיימות בשוק והיכן ניתן לרכוש? כל הפרטים, במאמר הבא..

כיצד כספות יכולות לשדרג את הנכס?

כספות יכולות להיות יעילות מאוד לכל לקוח אפילו במגזר הפרטי. אמנם הכספות נפוצות יותר במשרדים ובעסקים אך גם לקוחות פרטיים קונים לא מעט כספות בכל שנה כדי להגן על הרכוש שלהם ולשדרג את הבית. זה הזמן להבין כמה פרטים חשובים על כספות ביתיות ועל השימוש החשוב שהן מבצעות.

כיצד כספות יכולות לשדרג את הבית?

כספות ביתיות יכולות לשדרג את הבית שלכם על ידי שדרוג הבטיחות. יכול להיות שאתם מרגישים שאיש לא מסכן את הבית שלכם ואיש לעולם לא ינסה לפרוץ אל הבית ובטח לא אם הותקנו בו מערכת מצלמות במעגל סגור או מערכת אזעקה. מעבר לעובדה שיש סיכוי שיפרצו לבית שלכם ויגנבו את החפצים הכי יקרים לכם, גם באופן אישי וגם מבחינה כספית, אתם יכולים לאבד אותם בשריפה. הכספת יכולה להיות הכי טובה להגנה על האביזרים והפריטים החשובים שלכם וכמובן גם על כסף מזומן. חשוב לזכור שכספות ביתיות יכולות להיות יעילות גם לאחסון נשק ולשם כך יש לבחור כספת מתאימה.

אלו סוגי כספות ביתיות קיימות?

אחרי שהבנו עד כמה כספות ביתיות יכולות לשדרג את הבית שלכם הגיע הזמן לדבר על סוגי הכספות השונות כדי להבין עד כמה הן יכולות להיות מדויקות בהתאמה שלהן לצרכים שלכם. ראשית, יש כסות לנשק. כספות אלו מיועדות לנשקים בלבד אם כי אפשר כמובן לאחסן בהם כל מה שרוצים, אבל לא בטוח שיהיה מקום. יש כספות קטנות שיכולות להתאים לאקדח אישי ולא כדאי לאחסן בהן דברים אחרים כדי לא לפתוח אותה סתם כך ולחשוף את הנשק. יחד עם זאת יש כספות לתכשיטים שיש בהן מתלים ייעודיים לשרשראות או עגילים וכמובן גם מנגנוני נעילה שונים, ממכני ועד דיגיטלי או ביומטרי.

היכן ניתן לרכוש אותן?

ניתן לרכוש כספות ביתיות דרך חברות שמשווקות כספות בישראל אותן תוכלו למצוא בקלות אחרי חיפוש קצר באינטרנט. למצוא חברות שמוכרות כספות כנראה לא תהיה לכן בעיה אך בסופו של דבר מה שחשוב באמת זה לוודא שהכספת תהיה איכותית ומתאימה לצרכים שלכם וכמובן שהשירות שהחברה נותנת לכם יהיה הכי טוב שיש ושיכלול אחריות. האחריות היא נקודה חשובה מאוד, האחריות צריכה לכלול שירות תיקונים ופריצות במידה ויהיה צורך וכמובן גם התקנה מקצועית ובטוחה.

מי יכול להתקן אותן?

לא משנה עד כמה הכספת הביתית החדשה שלכם תהיה איכותית וחזקה בפני פריצות, היא תוכל להיגנב בקלות אם היא לא תהיה מקובעת למקומה. הכספת חייבת לעבור התקנה מקצועית כדי שהיא לא תוכל לזוז כי הסטטיסטיקה מראה כי רוב הגנבים ינסו לעקור אותה מהמקום ולא לפרוץ אותה בבית, אלא אחרי זה בתנאים נוחים יותר. לכן המחיר שאתם משווים עם חברות אחרות חייב לכלול את ההתקנה וכמובן שיש לוודא כי המתקינים מנוסים, מוסמכים ומקצועיים.