. במאמר זה נתמקד בהשפעה של מעקות וסורגים על הערך של נכסי יוקרה, כך שתוכלו להבין כיצד התקנה של מעקות וסורגים בנכס, כמובן - תוך בחירה נכונה של מעקות וסורגים, יכולה להעלות מהותית את הערך של הנכס שלכם.

כיצד התקנת מעקות וסורגים יכולה להעלות ערך של נכס יוקרה?

בונים בית חדש? עומדים לשפץ דירה ישנה? בכל מקרה, עליכם לדעת כי ישנם דברים שאולי יראו לכם קטנים, אך כאשר מדובר בדירות יוקרה הם יכולים להיות משמעותיים מאוד ולהשפיע מהותית על הערך של הנכס שלכם. במאמר זה נתמקד בהשפעה של מעקות וסורגים על הערך של נכסי יוקרה, כך שתוכלו להבין כיצד התקנה של מעקות וסורגים בנכס, כמובן - תוך בחירה נכונה של מעקות וסורגים, יכולה להעלות מהותית את הערך של הנכס שלכם, במיוחד כאשר מדובר בנכס יוקרתי.

יצירת סביבת מגורים בטוחה

התקנה של מעקות וסורגים בדירה היא לפני הכל לצורך בטיחות.

אם יש בנכס מדרגות, מרפסות וכדומה, חשוב מאוד להתקין מעקות אשר ישמרו על הבטיחות של המתגוררים בנכס ואורחים המגיעים למקום. בנוסף, חשוב מאוד להתקין סורגים על החלונות, ופתחים גדולים. הסורגים שומרים מפני פורצים ופולשים בלתי רצויים, והדבר חיוני אפילו יותר כאשר מדובר בדירות יוקרה אשר הסיכון לפריצה לדירות הללו הוא גבוה יותר. זכרו - סורגים חשוב להתקין לא רק בדירת קרקע ובית פרטי. גם אם מדובר בפנטהאוס בקומה גבוהה בו אין סיכון לפריצה, קיים סיכון בטיחותי לנפילה מהחלון, במיוחד אם יש בבית ילדים. ולכן בכל מקרה התקינו סורגים, מיד עם הבניה של הבית או הרכישה שלו.

במידה ותרצו למכור את הנכס, תגלו כי העובדה שאין בו סורגים ומעקות הינה סיכון בטיחותי שרבים מתייחסים אליו בעת בדיקת הדירה, ובשל כך לדירה יהיה חיסרון שישפיע על הערך שלה.

זו הסיבה לכך שכאשר רוכשים דירות יוקרה מקבלנים מומחים, כמו דירה בפרוייקט גינדי תל אביב מחירי דירות כוללים מעקות, סורגים ותוספות אשר נדרשות בכדי לשמור על הערך של הדירה.

שדרוג מראה הנכס

כאשר מתקינים סורגים ומעקות, במיוחד בדירות יוקרה, חשוב מאוד לדעת כיצד לבחור את הסורגים והמעקות הנכונים, אלו שלא רק ישדרגו את הבטיחות בבית, אלא גם ישדרגו את המראה שלו. לדוגמא, בבית בסגנון מודרני ישתלבו היטב מעקות זכוכית, ובבית בסגנון כפרי מעקות אבן או ברזל יתאימו יותר.

כדאי מאוד להתייעץ עם מעצב פנים לפני הבחירה. בפרוייקטים יוקרתיים מחירי דירות כוללים גם את המעצב ותוכלו לבחור מבין כמה אפשרויות שונות במידה ואתם רוכשים מראש את הדירה על הנייר, אך במידה והדירה כבר בנויה כדאי לפנות אל מעצב פנים שיסייע לכם בכך.

תוספות חיוניות לכל נכס

חשוב להבין כי מעקות וסורגים אלו תוספות חיוניות לכל נכס. בפרוייקטים כמו של גינדי תל אביב מחירי דירות כוללים את התוספות הללו שכן בלעדיהם רוכשים רבים ירימו גבה ויתהו מדוע הן חסרות. לכן אם אתם בונים דירת יוקרה או עומדים למכור אחת כזו, שימו לב לתוספות הללו, הן משמעותיות מאוד וישפיעו על הערך של הכנס.